Wydanie nr 169/2019, Wtorek 18.06.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Noc Bluesowa na sztumskiej plaży czyli jazz, blues i rockabilly – 23.07.2016

Sztumska plaża ponownie gościła na swojej scenie utalentowanych artystów. „Noc Bluesowa” była niesamowitym muzycznym spotkaniem. Sama nazwa - Noc bluesowa była czysto umowna. Artyści swoje utwory interpretowali dowolnie – każdy w swoim stylu. Było zatem spokojnie, nostalgicznie, ale i z rockabillowym przytupem.

Co ciekawe każda z grup nie zeszła ze sceny bez bisu. Najbardziej energetyczny koncert, który niemal zmusił widownię do tańca, był zespół Burnin' Hearts. Co wcale nie znaczy, że podczas koncertów innych grup było nudno. Wszystkie ławki pod sceną były zajęte. Publiczność często oklaskiwała i wołała do muzyków. Nic w tym dziwnego, bo zespoły, które przyjechały można śmiało nazwać gwiazdami swojego gatunku.

Koncert jest rezultatem współpracy Łukasza Gorczycy i Adama Karasia, dyrektora Sztumskiego Centrum Kultury, zarówno na polu zawodowej współpracy, ale też ich prywatnej znajomości. To także efekt udanego współdziałania SCK i Związku Artystów i Wykonawców STOART, który dofinansował opisane wydarzenie.

Zapraszamy do oglądania relacji wideo z koncertów na miejskiej plaży w Sztumie.

redakcja_

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.