Wydanie nr 292/2018, Piątek 19.10.2018
imieniny: pokaż (7 imion)Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Śmiertelnie chore, porzucone przez rodziców... Koncert charytatywny na Dołku w Malborku dla Fundacji " Odzyskać Radość" - 08.12.2017

Zespół COCHISE w składzie Paweł Małaszyński,Radek Jaśinski,Wojtek Napora,Adam Galewski, załoga Grzegorza Kupczyka czyli chluba naszej muzyki rockowo-metalowej zespół CETI, oraz sztumska formacja Abodus której ostatnia płyta "labirynt" jest jednym z ciekawszych wydawnictw krajowych z kręgu muzyki alternatywnej wystąpią 8 grudnia 2018 r w Klubie Dołek na imprezie charytatywnej dla Fundacji " Odzyskać Radość" która prowadzi hospicjum dla dzieci śmiertelnie chorych, które zostały porzucone przez swoich prawnych opiekunów.

Wydaje się to nierealne , a jednak takie sytuacje dzieją się obok nas. Pomoc udzielana podopiecznym hospicjum to często spełnienie ich ostatnich marzeń.Dlatego gorąco zapraszamy na wzięcie udziału w koncercie i podarowanie kawałka swojego serca.Bilety to cegiełki w cenie od 30 zł,będą dostępne również wejściówki vipowskie w ramach których gwarantujemy indywidualne spotkanie z zespołami i sesję zdjęciową na backstage,a do każdego biletu dodana będzie płyta cd. Cena cegiełki z dodatkowymi atrakcjami zaczyna się od kwoty 100 zł. Koncert rozpoczyna się o godz. 19.00.Bilety są do nabycia w sklepie przy ulicy Kościuszki 11 (sklep komputerowy).Nie bądźmy obojętni.Pomagajmy,bawmy się i bądźmy tego dnia sercem z pokrzywdzonymi przez przez los maluchami.

Kontakt telefoniczny w sprawie wydarzenia 509578665

Uwaga !!!! Koncert będzie rejestrowany przez TV Malbork.Zapis tego niezwykłego wydarzenia będzie rozpowszechniany przez zespoły,organizatorów,fundację w całej Polsce.

Dawid Bochon

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Xyz
Xyz 01.12.2017, 11:26
24 listopada?