Wydanie nr 292/2018, Piątek 19.10.2018
imieniny: pokaż (7 imion)Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Doceniono pracowników pomocy społecznej podczas ich święta - 30.11.2017

Doceniono pracowników pomocy społecznej podczas ich święta - 30.11.2017 fot. MGOPS w Sztumie
Pod koniec listopada br. podczas tradycyjnej już uroczystości z okazji Sztumskiego Święta Pomocy Społecznej Sylwia Mackiewicz, dyr. Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Sztum Leszkiem Taborem, poza życzeniami z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wręczyli wyróżniającym się pracownikom specjalne listy gratulacyjne i kwiaty.

21 listopada – to ważny dzień w życiu zawodowym pracowników pomocy społecznej,
a w szczególności pracowników socjalnych.

 

 

- Ustanowienie 21 listopada tego Dnia przez Parlament w Polsce jest szczególnym wyrazem uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pracowników pomocy społecznej – mówi dyr. Sylwia Mackiewicz. - Po raz trzeci wyjątkowe podziękowania w formie pamiątkowych podarunków otrzymały osoby i przedstawiciele instytucji, które w sposób szczególny wspierali pracowników Ośrodka w ich codziennej, odpowiedzialnej
i trudnej pracy.

 

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego uświetnił zespół „Juvenis” z Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie pod kierunkiem Pani Beaty Ostrowskiej-Nenczak. Młodzież rozbawiła pracowników sztumskiego Ośrodka – którym występ dedykowano Dyrektor MGOPS - i zaproszonym gościom. Była to kabaretowa opowieść o tym jak postrzega się pomoc społeczną. Wzruszający był także występ wokalny Beaty Trafalskiej.

 

Tradycyjnie był okolicznościowy tort, życzenia, wyróżnienia i podziękowania oraz wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

Wyróżniający się w roku 2017 pracownicy Ośrodka to: Teresa Bieniek, Agnieszka Chmielewska, Marzena Surwiło.

 

Osoby/przedstawiciele instytucji, którym wręczono pamiątkowe podziękowania za wsparcie działalności MGOPS w Sztumie w roku 2017: Leszek Tabor – Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, Czesław Oleksiak – Przewodniczący Rrady Miejskiej w Sztumie, Róża Banasik-Zarańska – była Prezes Stowarzyszenia „Do życia przez życie”, Anna Siemionow – Lider Szlachetnej Paczki – Rejon Sztum, Bożena Jezierska – pedagog, asystent rodziny, Mariola Dziadul – Kierownik Zakładu Opiekuńczo-leczniczego w Sztumie,, Karolina Lamek – Kierownik ŚDS
w Czerninie, Magdalena Wasiewicz - kurator zawodowy rodzinny przy Sądzie rejonowym w Kwidzynie, członek GKRPA i GZI w Sztumie, Katarzyna Gossa – Prezes Spółdzielni Socjalnej „Iskra” w Sztumskim Polu.

 

 

Raz jeszcze za wszystkie życzenia, gratulacje, a przede wszystkim pamięć i wsparcie dziękujemy!

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA SKŁADAMY UTALENTOWANEJ MŁODZIEŻY Z ZESPOŁU SZKÓŁ W SZTUMIE NA CZELE Z PANIĄ BEATĄ OSTROWSKĄ-NENCZAK!

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
PR
PR 07.12.2017, 06:17
W MGOPS w Sztumie tak już jest, że najcięższą pracę wykonują pracownicy socjalni, a laury zbierają albo świadczenia rodzinne albo osoby .... p. Mackiewicz.
Zażenowany Józek
Zażenowany Józek 04.12.2017, 19:59
To ciekawe bo nie ma Dnia Pracownikow Pomocy Spolecznej. Jest Dzien Pracownika Socjalnego(ktory dotyczy pracownikow socjalnych i osob pracujacych w pomocy spolecznej). Ciekawą sprawa jest rowniez to ze nie ma wyrozniajcych sie pracownikow socjalnych bo w Dniu Pracownika Socjalnego wyroznione zostaly sekretarka,inspektor ds projektow i podinspektor ds uzaleznien ktore nie sa pracownikami socjalnymi. Widocznie nie pracuje tam zaden praconwnik socjalny......