Wydanie nr 292/2018, Piątek 19.10.2018
imieniny: pokaż (7 imion)Paweł, Pelagia, Ziemowit, Kleopatra, Ferdynand, Siemowit, Skarbimir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Kobieta wezwała policję do człowieka zwisającego z balkonu. Okazało się, że to ... - 04.12.2017

Kobieta wezwała policję do człowieka zwisającego z balkonu. Okazało się, że to ... - 04.12.2017 fot. https://pixabay.com/ (zdjęcie przypadkowe)
Policjanci prewencji z Elbląga interweniowali przy ulicy Robotniczej w Elblągu. Tam zgłaszająca zauważyła z okna człowieka, który miał zwisać z IV pietra przy balkonie.

Funkcjonariusze sprawdzili sytuacje i uspokoili zgłaszającą, gdyż na szczęście było to tylko optyczne złudzenie starszej pani. Okazało się, że to była antena.


Codziennie policjanci z Elbląga przeprowadzają blisko stu różnego rodzaju interwencji. Wśród nich około dziesięciu to zgłoszenia, które się nie potwierdzają. Są to głównie pomyłki i żarty. Jedna z takich pomyłek miała miejsce wczoraj (03 grudnia) przy ulicy Robotniczej w Elblągu. Około godziny 12 pod 997 zadzwoniła starsza kobieta, która zgłosiła, że z IV pietra budynku naprzeciwko (ul. Płk. Dąbka), zwisa człowiek. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce i sprawdzili całą sytuację. Okazało się, że była to antena satelitarna, która z daleka mogła wyglądać, jak ubrany na szaro mężczyzna. Policjanci uspokoili kobietę, która do zakończenia interwencji nie mogła uwierzyć, że doznała złudzenia optycznego.

Jakub Sawicki
Zespół Prasowy KMP w Elblągu

Mateusz Grabowski

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.