Wydanie nr 347/2018, Czwartek 13.12.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Bernarda, Otylia, Edburga, Jodok, Róża, Włodzisława, Auksencja, Auksencjusz, Auksenty, Aubert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Awantury rodzinne i duży pożar słomy. Sylwestrowe interwencje malborskich służb mundurowych - 02.01.2018

Tradycyjnie noc sylwestrowa była jednym z najbardziej pracowitych dyżurów w ciągu roku. Zgłoszenie o pożarze około 800 ton słomy dotarło do Komendy Powiatowej PSP w Malborku w poniedziałek (1 stycznia) o godz. 3:48. Były także wezwania do awantur domowych, kiedy dochodziło do nieporozumień towarzysko – rodzinnych.

 

Raport Straży Pożarnej

Zgłoszenie o pożarze około 800 ton słomy dotarło do Komendy Powiatowej PSP w Malborku w poniedziałek (1 stycznia) o godz. 3:48. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy JRG oraz jednostki OSP ze Stogów i Lasowic Wielkich. 

Pożar zgłosiła osoba postronna. Sterta miała 30 metrów długości, 10 m szerokości a jej wysokość wynosiła 8 m. Z faktu, iż nie istniało żadne zagrożenie rozproszenia się ognia podjęto decyzję by poczekać,aż słoma w środku sterty się wypali. Straty określone zostały na 160 tys. złotych.

 

Raport Policji

W nocy z 31 grudnia 2017 roku do 1 stycznia 2018 roku na terenie powiatu malborskiego nie doszło do żadnych zdarzeń drogowych, policjanci nie ujawnili również nietrzeźwych kierowców. Policjanci odnotowali kilkanaście interwencji, które dotyczyły min. zakłócania porządku publicznego i awantur domowych. Do wytrzeźwienia i w związku ze stosowaną przemocą w rodzinie policjanci zatrzymali 4 osoby.

 

W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku i Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielili nam: 
 

- mł. bryg. Robert Licznerski, Oficer Prasowy KP PSP Malbork

- asp. Katarzyna Marczyk, KPP Malbork
 

Dawid Bochon

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.