Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Komunikacja zastępcza na trasie Malbork – Sztum – Grudziądz – 12.03.2018

Komunikacja zastępcza na trasie Malbork – Sztum – Grudziądz – 12.03.2018 fot. pixabay.com
Niedawno podaliśmy informacje o zbliżającym się remoncie na kolei na trasie Malbork – Kwidzyn – Grudziądz. To duże przedsięwzięcie nie pozostanie bez wpływu na transport pasażerski. Otrzymaliśmy informację od przewoźnika, że zastępcza komunikacja autobusowa będzie obowiązywać od 12 marca do 31 października br. W załączniku w plikach zdjęciowych podajemy nowe rozkłady jazdy autobusów kolejowych.

Organizatorem zastępczej komunikacji autobusowej na wymienionym odcinku linii 207 są Przewozy Regionalne sp. z o.o.

 

 

- Zgodnie z umową zawartą z Organizatorem (Urzędem Marszałkowskim) zastępcza komunikacja autobusowa będzie dostosowana do skomunikowań na stacji Malbork – Grudziądz – zapewnia Zbigniew Labuda, dyrektor Oddziału Pomorskiego w Gdyni, Przewozów Regionalnych PolRegio - Autobusy drogowe będą dojeżdżały i zatrzymywały się bezpośrednio przy stacji lub na przystankach autobusowych na drodze głównej (Gardeja p.a. droga krajowa nr 55). Z uwagi na konieczność skrócenia czasu jazdy komunikacji zastępczej, został pominięty przystanek kolejowy „Rogoźno Pomorskie” z uwagi na bardzo dobrą komunikację miejską od strony Grudziądza, jak i do Grudziądza. Dodam, że ceny biletów będą takie same jak w pociągach.

 

 

Informacji będzie można uzyskiwać bezpośrednio od drużyny konduktorskiej oraz pod nr infolinii 703-202-020 i na plakatach kolejowych.

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
pasazer
pasazer 02.03.2018, 08:41
ciekawe co to będą za autobusy? pewnie jakieś mercedesy...
Pasażer
Pasażer 01.03.2018, 18:42
Tylko żeby komunikacja była w rzeczywistości a nie na papierze