Wydanie nr 350/2018, Niedziela 16.12.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Alina, Adelajda, Zdzisława, Ananiasz, Albina, Dyter, Deder, Tyter
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Aktywny Dzierzgoń - Usługi społeczne szansą na wzrost liczby trwałych miejsc świadczenia usług społecznych - 07.03.2018

Aktywny Dzierzgoń - Usługi społeczne szansą na wzrost liczby trwałych miejsc świadczenia usług społecznych - 07.03.2018 fot. Facebook Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu
W dniu 07.08.2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie informacyjno -rekrutacyjno w związku z realizacją Projektu Aktywny Dzierzgoń - Usługi społeczne szansą na wzrost liczby trwałych miejsc świadczenia usług społecznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 (RPO WP 2014-2020) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Oś priorytetowa 06. Integracja, Działanie 06.02. Usługi Społeczne, Poddziałanie 06.02.02. Rozwój usług społecznych. Projekt jest skierowany do 50 Seniorów w wieku 60+.

W spotkaniu brali udział przedstawiciele realizatorów projektu tj. Marta Budzińska -Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu oraz Violetta Krupińska - Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Lokalnych „DELTA” z Kwidzyna oraz Edyta Jaworska – firma SEB-TEAM z Kwidzyna jedna z firm, która będzie świadczyła usługi w ramach projektu. 
 

Spotkanie skierowane było do mieszkańców miasta i gminy Dzierzgoń w wieku 60 +. Podczas spotkania realizatorzy projektu przedstawili zainteresowanym założenia projektu oraz rodzaj wsparcia, które w ramach realizowanego projektu jest do nich skierowane tj. wsparcie w formie Klub SENIOR +. Udzielili również odpowiedzi na zadawane pytania. 
 

Do 20 marca trwa nadal nabór do Klubu SENIOR+ zapraszamy wszystkie osoby chętne w wieku 60 + , które nie wypisały jeszcze deklaracji uczestnictwa do zapisów w siedzibie klubu przy ul. Krzywej/budynek Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury/ w godzinach otwarcia klubu.

 

 

 

 

 

 

Info i foto : Facebook Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.