Wydanie nr 268/2018, Wtorek 25.09.2018
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Sztum: Zabawa, dyskusja i nowe technologie. Integracja młodzieży z seniorami

Sztum: Zabawa, dyskusja i nowe technologie. Integracja młodzieży z seniorami fot. Restart Młodości
Po organizacyjnych sukcesach w Malborku, Dzierzgoniu i Kwidzynie, kolejnym przystankiem spotkań z seniorami młodzieżowej grupy ,,Restart Młodości” stał się Sztum.

Spotkanie miało miejsce w Sali czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury 10 marca. Seniorzy wspólnie z młodzieżą grali we wspólne gry planszowe, poznawali nowoczesne technologie, także te z zakresu komunikacji i... dyskutowali o różnicach międzypokoleniowych.

Była to doskonała okazja do integracji i spędzenia miło czasu przy wielu atrakcjach przez przedstawicieli obu pokoleń. Wystąpił akustyczny zespół 4M. Główna część programu - panel dyskusyjny ciszył się dużym zainteresowaniem. Celem wydarzenia było podzielenie się swoją wiedzą i spostrzeżeniami osób w różnym wieku oraz złagodzenie tzw. konfliktu pokoleń.

 

Spotkanie zorganizowała grupa projektowa Restart Młodości, składająca się z młodzieży 1 LO w Malborku oraz Młodzieżowej Grupy Działania w Sztumie i Młodzieżowej Rady Powiatu Sztumskiego przy współpracy ze Sztumskim Centrum Kultury.

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.