Wydanie nr 23/2019, Środa 23.01.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Pęknięta opona przyczyna wypadku w Kępinie. Matka i dziecko z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Pęknięta opona przyczyna wypadku w Kępinie. Matka i dziecko z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. fot. redakcja
Wczoraj, policjanci ze sztumskiej drogówki przez kilka godzin zabezpieczali miejsce wypadku w Kępinie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobiecie kierującej Fordem, pękła opona, straciła panowanie nad pojazdem po czym uderzyła w drzewo. Kierująca oraz podróżujące autem dziecko z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości i techniki jazdy do warunków na drogach.

Kilka minut po godz. 11 dyżurny sztumskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w Kępinie. Jak wynikało ze zgłoszenia, samochód Ford uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował patrol policjantów z sztumskiej drogówki oraz powiadomił pogotowie i strażaków. Policjanci którzy byli na miejscu zdarzenia potwierdzili ten fakt, ustalili, że podczas jazdy pękła opona w aucie i kierująca straciła panowanie nad pojazdem po czym uderzyła w drzewo.

Policjanci przez kilka godzin zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki oraz policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wykonywali oględziny. Jak ustalili mundurowi w rozmowie z lekarzem, kierująca Fordem oraz podorujące z nią dziecko z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Wykonane oględziny i zabezpieczone ślady będą teraz szczegółowo analizowane przez policjantów aby wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców aby dostosowali prędkość i technikę jazdy do panujących, szczególnie w okresie zimowym, złych warunków na drogach.

 

 

 

Info : KPP Sztum

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.