Wydanie nr 147/2019, Poniedziałek 27.05.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ukradł samochód za 120 tys. zł. Rozpoznajesz podejrzanego?

Ukradł samochód za 120 tys. zł. Rozpoznajesz podejrzanego? fot. KMP w Gdańsku
Mężczyzna zarejestrowany na monitoringu jest najprawdopodobniej mieszkańcem Malborka lub okolic.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wykonują czynności w ramach prowadzonego dochodzenia nadzorowanego przez prokuraturę w sprawie kradzieży na parkingu przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku, samochodu marki BMW X 6. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w dniu 7 lutego 2018 roku z parkingu przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku pojazdu marki BMW X 6 o wartości 120 tysięcy złotych. Policjanci do prowadzonej sprawy zabezpieczyli zapis monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Dochodzeniowo Śledczego na nr telefonu (58) 321-62-60 lub do policjanta prowadzącego sprawę (58) 321- 62-48 oraz na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

asp. Karina Kamińska/ st.asp. Mariusz Chrzanowski
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji
w Gdańsku

Dawid Bochon

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.