Wydanie nr 294/2018, Niedziela 21.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Boręty: Napadł na sklep i popełnił samobójstwo

Malborska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie napadu w Borętach. Podejrzany mężczyzna nie żyje.

Wczoraj (tj. 3 lipca br.) w Borętach 2 (gmina Lichnowy) między godziną 10:30, a 11:00 doszło do napaści z użyciem niebezpiecznego narzędzia na lokalny sklep. W środku znajdowała się ekspedientka, której udało się obronić przed 44- letnim napastnikiem. Krótko po tym mężczyzna wybiegł ze sklepu. Po przebiegnięciu ok. 100 metrów popełnił samobójstwo poprzez powieszenie na znajdującym się w tym miejscu słupie energetycznym - mówi Maciej Więckowski, prokurator rejonowy w Malborku.

Na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego mieszkaniec tej miejscowości napadł na pobliski sklep po czym targnął się na własne życie.

- Napadnięta kobieta jest w stanie dobrym, natomiast co do szczegółów obrażeń jakie ewentualnie odniosła na skutek zdarzenia wypowiemy się dopiero po zgromadzeniu dokumentacji medycznej, przeprowadzeniu oględzin i uzyskaniu opinii biegłego – dodaje szef prokuratury.

Dawid Bochon
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.