Wydanie nr 147/2019, Poniedziałek 27.05.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

AmberGo - nowy system automatycznego poboru opłat na autostradzie A1. Zobacz jak z niego korzystać i gdzie obowiązuje

AmberGo - nowy system automatycznego poboru opłat na autostradzie A1. Zobacz jak z niego korzystać i gdzie obowiązuje fot. https://a1.com.pl
Nowy system na A1 działa od początku lipca tego roku. Powstał z myślą o skróceniu czasu opłat za przejazd autostradą oraz zmniejszeniu korków. Zobacz jakie pojazdy mogą korzystać z AmberGo, jak działa i gdzie obowiązuje.

Z AmberGo korzystać mogą pojazdy kategorii pierwszej czyli auta na dwóch osiach bez przyczepy na polskich numerach rejestracyjnych. Co ważne obowiązuje na najdłuższym odcinku autostrady Rusocin- Nowa wieś w obydwu kierunkach.Wystarczy, że zainstalujemy bezpłatną aplikację obsługującą płatności: autopay transport z aplikacji AmberOne lub Google Play /App Store,  następnie zarejestrujemy się w aplikacji podając kategorię pojazdu oraz jego rejestrację, pamiętajmy o konieczności dodania karty płatniczej.

Wjeżdżając na Autostradę A1 kierujmy się do bramki oznaczonej symbolem AmberGO. Na bramce system zidentyfikuje rejestrację i podniesie szlaban. Zjeżdżając z autostrady również bramką AmberGO, opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana z karty płatniczej, która została zapisana.

Zobacz ile zapłacisz w okresie wakacyjnym do 2.09.2018 r. - aktualny cennik

 

Pamiętajmy!

Jeśli system nie odczyta numeru rejestracyjnego pojazdu będziemy musieli pobrać bilet, a przy zjeździe zapłacić gotówką na bramce.

 

 

 

 

 

Info i foto: https://a1.com.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.