Wydanie nr 294/2018, Niedziela 21.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Kolejne automaty do gry zabezpieczone. Wspólna akcja malborskiej Policji oraz funkcjonariuszy z oddziałów celnych

Kolejne automaty do gry zabezpieczone. Wspólna akcja malborskiej Policji oraz funkcjonariuszy z oddziałów celnych fot. KPP Malbork
Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Kwidzynie, Gdyni oraz Elblągu przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. W malborskich lokalach rozrywkowych mundurowi zabezpieczyli 19 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów do gier. Właścicielom lokalu grozi teraz wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności.

Od ubiegłego tygodnia policjanci wydziału kryminalnego malborskiej komendy, zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami oddziałów celnych w Kwidzynie, Gdyni oraz Elblągu prowadzili na terenie Malborka działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. W trakcie kontroli funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie działające w salonach automaty, ponieważ były one nielegalne wykorzystywane do celów komercyjnych. Łącznie celnicy zabezpieczyli 19 maszyn.

Policjanci przypominają! 

Zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne wspólne działania.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze

Na czas ciszy wyborczej przed wyborami samorządowymi 2018 komentarze zostały wyłączone.