Wydanie nr 320/2018, Piątek 16.11.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia

Piłkarskie Podsumowanie Tygodnia fot. Pomezania Malbork
Jak co tydzień przedstawiamy wam poczynania zawodników z okolicznych drużyn piłkarskich. W poniższym podsumowaniu znajdziecie informacje na temat ostatnich spotkań, aktualnej sytuacji, a także przyszłych rywali.

* W IV lidze mecze 7. kolejki rozgrywane zostawały w środę, natomiast już w weekend wystartowała 8. kolejka, w której drużyna Powiśla Dzierzgoń pauzowała. W przypadku Gromu podajemy zatem ich mecz z weekendu, z kolei przy Powiślu prezentujemy spotkanie środowe, w których rywalem zawodników z Dzierzgonia byli akurat nowostawianie.

 

 

Grom Nowy Staw

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:3 (Cios K. 77’; Grabowski T. 16’ 23’, Michalski I. 76’)

Skład: Patryk Mońka (Michał Lepczak 33’), Mateusz Daukszys, Sebastian Gwóżdż, Rafał Pietrewicz (Mateusz Wiśniewski 47’), Marcin Świątek (Igor Michalski 54’), Tomasz Grabowski (Piotr Myścich 79’), Krzysztof Błażek, Kamil Piotrowski, Robert Zieliński, Sebastian Wojtowicz, Robert Wesołowski

Aktualne miejsce w tabeli: 2.

Punkty: 19

Bilans bramkowy: 25:11

Kolejny rywal: Grom w następnej kolejce pauzuje

 

Powiśle Dzierzgoń

Rozgrywki: IV liga

Mecz: Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0:0

Składy: Powiśle - Jakub Górski, Jędrzej Chyła, Tomasz Przybyszewski (Dominik Domagała 55’), Damian Orłowski, Mateusz Muller (Kacper Górak 55’), Maciej Pietrzyk, Mateusz Pietrzyk, Patryk Lewandowski, Marek Kruczkowski (Przemysław Maluchnik 71’), Szymon Kacprowicz, Arkadiusz Hadrysiak Grom - Mateusz Daukszys, Mateusz Górka, Sebastian Gwóżdż, Piotr Myścich (Patryk Mońka 72’), Rafał Pietrewicz, Marcin Świątek (Igor Michalski 60’), Kamil Piotrowski, Robert Zieliński, Sebastian Wojtowicz, Mateusz Wiśniewski, Robert Wesołowski

Aktualne miejsce w tabeli: 3.

Punkty: 14

Bilans bramkowy: 14:5

Kolejny rywal: Gedania Gdańsk (12. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 pkt.)

 

Pomezania Malbork

Rozgrywki: V liga

Mecz: Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 2:3 (Zygowski O. 62’, Dmitrzyk M. 89; Sobieraj P. 45’+1, Korynt P. 51’, Bełz M. 67’)

Skład: Piotr Sobieraj, Rafał Galeniewski (Dawid Polus 61’), Dawid Pelcer, Sławomir Ziemak (Krystian Kielar 84’), Wojciech Szoska (Michał Tułodziecki 83’), Łukasz Skalski, Tomasz Owsianik, Patryk Korynt (Michał Jurczyk 61’), Tomasz Jeleń, Kamil Dryjas, Maciej Bełz

Aktualne miejsce w tabeli: 1.

Punkty: 15

Bilans bramkowy: 16:4

Kolejny rywal: Beniaminek 03 Starogard Gdański (3. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 pkt.)

 

Żuławy Nowy Dwór Gdański

Rozgrywki: V liga

Mecz: Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:3 (Torłop D. 38’, Hanas Sz. 54’ 76’; Kiełczyński P. 44’, Klein K. 74’ 90’+4)

Skład: Bartłomiej Gruszewski, Patryk Kiełczyński, Dawid Kiełczyński, Michał Koller (Patryk Mendala 69’), Jakub Mularczyk (Damian Wójcik 76’), Mateusz Niemyjski (Krzysztof Klein 50’), Piotr Nieroda, Patryk Smarż (Piotr Koller 49’), Gracjan Smarż, Mateusz Suchecki, Karol Szwec

Aktualne miejsce w tabeli: 14.

Punkty: 3

Bilans bramkowy: 8:10

Kolejny rywal: Tęcza Brusy (15. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 pkt.)

 

KS Mady Ostaszewo/Błękitni Stare Pole

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Ks Mady Ostaszewo - Błękitni Stare Pole 4:0 (Cicherski A. 27’, Moryto M. 29’, Oleś M. 84’, Wacławski B. 89’)

Składy: Mady - Piotr Wardowski, Tadeusz Klein, Bartosz Wacławski, Adam Cicherski, Maciej Golicki, Szymon Jagodziński (Damian Skrzypiec 60’), Mariusz Borowiecki (Bartosz Okrój 54’), Paweł Majka (Kacper Kaszubowski 46’), Maciej Moryto, Krystian Tryba, Kamil Wirkus (Mateusz Oleś 46’); Błękitni - Fabian Kwaterski (Paweł Grabowski 85’), Sebastian Cierlicki, Konrad Kotowski, Przemysław Kurek, Kacper Nowak, Krzysztof Orłowski, Marcin Pajor, Radosław Pinkus, Kamil Piotrowski, Maciej Rogowski (Sebastian Karlak 46’), Dawid Szkałuba (Adrian Władek 60’)

Aktualne miejsca w tabeli: Mady - 1.; Błękitni - 8.

Punkty: Mady - 12; Błękitni - 6

Bilans bramkowy: Mady - 17:0; Błękitni - 4:8

Kolejni rywale: Mady - Delta Miłoradz; Błękitni - Mewa Gniew (9. miejsce w tabeli z dorobkiem 4 pkt.)

 

Olimpia Sztum/Delta Miłoradz

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Olimpia Sztum - Delta Miłoradz 1:0 (Pluta M. 86’)

Składy: Olimpia - Wojciech Pliszka, Jakub Floriański (Łukasz Mikucki 74’), Grzegorz Ulkowski (Mateusz Aleksandrowicz 63’), Michał Kopecki (Kacper Kwiatkowski 90’+3), Dawid Pluta, Filip Ostrowski , Piotr Markowicz, Marcin Kopecki, Maciej Pluta, Mateusz Jankowski, Mateusz Kopecki; Delta - Waldemar Ćwiek, Wojciech Figlewski, Grzegorz Jędrzejewski (Mateusz Pogorzelski 46’), Kajetan Kędzierski, Rafał Kowalczyk, Piotr Marszałek (Cezary Kossarzecki 60’), Robert Modrzejewski (Kacper Witek 82’), Damian Śliwka (Łukasz Konwa 57’), Filip Wądołowski, Jarosław Wiącek, Patryk Zawicki

Aktualne miejsca w tabeli: Olimpia - 4.; Delta - 11.

Punkty: Olimpia - 9; Delta - 3

Bilans bramkowy: Olimpia - 5:3; Delta - 11:10

Kolejni rywale: Olimpia - Ruch Gościszewo, Delta - Mady Ostaszewo

 

Ruch Gościszewo

Rozgrywki: A klasa

Mecz: Powiśle Pawlice-Rakowice - Ruch Gościszewo 0:2 (Miecznik W. 18’ 34’)

Skład: Karol Szostek (Marcin Przybylski 43’), Dariusz Kamiński (Bartłomiej Grabowski 46’), Wojciech Miecznik, Marcin Bochyński, Łukasz Burda, Bartłomiej Czarkowski, Michał Just (Paweł Chat 57’), Jakub Kiełkowski, Dominik Kozłowski (Mateusz Feretycki 75’), Lucjan Piechota, Karol Przybylski

Aktualne miejsce w tabeli: 5.

Punkty: 8

Bilans bramkowy: 5:2

Kolejny rywal: Olimpia Sztum

 

Nogat Malbork

Rozrywki: B klasa

Mecz: Centrum Pelplin - Nogat Malbork 3:7 (Mądrachowski D. 40’ 65’ 82’; Zięba 2’ 19’ 55’ 75’, Stolarów D. 37’ 44’, Nowosielski E. 83’)

Skład: Kacper Jachimowski, Mateusz Bukiewicz (Emil Nowosielski 58’), Artur Bieszke (Szymon Gajewski 57’), Damian Boroszko (Grzegorz Kulik 72’), Radosław Domachowski, Dawid Kępka, Łukasz Kukawka, Krzysztof Nosko, Damian Stolarów (Adam Góral 59’), Kamil Wroński, Kamil Zięba

Aktualne miejsce w tabeli: 3.

Punkty: 10

Bilans bramkowy: 15:6

Kolejny rywal: Błyskawica Postolin (11. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 pkt.)

 

Jurand Lasowice Wielkie

Rozrywki: B klasa

Mecz: Jurand Lasowice Wielkie - Lisovia Lisewo 2:1 (Wilczewski P. 63’, Szyszka D. 89’; Czapiewski R. 78’)

Skład: Łukasz Sierac (Kamil Nadworny 60’), Paweł Jabłoński, Daniel Kondys, Paweł Leszko, Przemysław Sidor (Marcin Mroczyński 67’), Adrian Szuprytowski, Damian Szyszka, Łukasz Wójcik, Marcin Brzezicki (Paweł Wilczewski 46’), Jakub Kapiszka (Paweł Wilczewski 46’), Kamil Włodarczyk

Aktualne miejsce w tabeli: 6.

Punkty: 7

Bilans bramkowy: 10:12

Kolejny rywal: KS Czernin (7. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt.)

 

AP Malbork

Rozgrywki: B klasa

Mecz: Tęcza Szropy - AP Malbork 0:1 (Sarnowski M. 20’)

Skład: Igor Lewandowski, Bartosz Fulara, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Piechota (Łukasz Płachta 78’), Krystian Rudnicki, Wojciech Barnat, Patryk Borzęcki, Jakub Bugowski (Szymon Więckowski 78’), Oskar Temczuk, Łukasz Markowicz (Piotr Tomaszewski 76’), Wojciech Konefał

Aktualne miejsce w tabeli: 2.

Punkty: 12

Bilans bramkowy: 13:2

Kolejny rywal: Wisła Drewnica (12. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 pkt.)

 

Real Myszewo

Rozgrywki: B klasa

Mecz: Real Myszewo - Powiśle Stary Targ 2:6 (Szczuchniak I. 39’, Mańkowski K. 76’; Zimny B. 7’ 35’, Zimny W. 24’, Bełz M. 57’ 73’, Kubik D. 66’)

Skład: Marcin Łoś (Jacek Biadun 58’), Jakub Rybicki (Rafał Seklecki 79’), Igor Szczuchniak (Wojciech Damaschke 63’), Daniel Gogola, Dawid Gogola, Piotr Lauryn, Kamil Łata (Karol Łepek 79’), Kamil Mańkowski, Maciej Olenkiewicz, Łukasz Sojda, Dawid Zagłoba

Aktualne miejsce w tabeli: 9.

Punkty: 3

Bilans bramkowy: 5:11

Kolejny rywal: Orzeł Ząbrowo (14. miejsce w tabeli z dorobkiem 1 pkt.)

Michał Kruczkowski
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.