Wydanie nr 322/2018, Niedziela 18.11.2018
imieniny: pokaż (13 imiona)Leonard, Aniela, Otto, Otton, Galezy, Odo, Tomasz, Cieszymysł, Filipina, Karolina, Roman, Gabriela, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl

Trzymał narkotyki w altance na terenie ogródka. 20-latek aresztowany przez malborskich funkcjonariuszy.

Trzymał narkotyki w altance na terenie ogródka. 20-latek aresztowany przez malborskich funkcjonariuszy. fot. KPP Malbork
Malborscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania jego altanki na ogródku działkowym funkcjonariusze zabezpieczyli kilka zawiniątek folii aluminiowej z zawartością blisko 10 gramów amfetaminy i prawie 2 gram marihuany. Wczoraj śledczy przedstawili 20-latkowi zarzut. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek kryminalni z malborskiej komendy w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Policjanci przeszukali jego altankę na terenie ogródków działkowych. Funkcjonariusze znaleźli kilka zawiniątek folii aluminiowej, w których był biały proszek i susz roślinny. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do policyjnego aresztu.

Mundurowi zważyli i przebadali zabezpieczone substancje testerem narkotykowym. Badanie wykazało, że to blisko 10 gramów amfetaminy i prawie 2 gramy marihuany. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut. Teraz 20-latkowi za posiadanie środków psychotropowych i odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.