Wydanie nr 168/2019, Poniedziałek 17.06.2019
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowa organizacja ruchu w Czarlinie. Zobacz szczegóły.

Nowa organizacja ruchu w Czarlinie. Zobacz szczegóły. fot. redakcja
W związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin – Knybawa zmieni się od około południa w dniu 19.09.2018 r. organizacja ruchu w obrębie węzła Czarlin. Otwarte dla ruchu zostaną wloty ul. Lipowej i Klonowej, a ruch będzie odbywał się nowymi jezdniami podwójnego ronda (tzw. „okulara”). Strefa robót obejmie centralną część drogi krajowej nr 22, a ruch będzie odbywał się po jej lewej i prawej stronie. Tymczasowe rondo przy wschodniej połówce węzła będzie funkcjonowało dalej.

W ramach realizacji inwestycji DK 22 na odcinku Czarlin – Knybawa trwają roboty wykończeniowe na podwójnym rondzie i na drogach gminnych, polegające na wykonaniu ciągu pieszo rowerowego, humusowaniu skarp i poboczy, dokończeniu zatok autobusowych i zjazdów. Na rondzie wykonawca ułożył warstwę wiążącą, co pozwala na tymczasowe puszczenie ruchu.

Na obiekcie nad drogą krajową nr 91 odbywają się prace remontowe. Ponadto kontynuowana jest budowa dwóch zbiorników retencyjnych. 

Dla drugiego etapu (od wiaduktu nad linią kolejową do Wisły) jest przygotowywana dokumentacja: projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne, projekt organizacji ruchu oraz program robót. Prace budowlane mają zakończyć się do końca przyszłego roku. 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja Prasowa GDDKiA

Katarzyna De Guzman

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Student Prawa
Student Prawa 19.09.2018, 09:05
Wy tu o jakichś drogach a tam daleko w USA Pan Prezydent przeżywa dramat. Gafa goni gafę od początku wizyty ! Po skandalicznym powitaniu Prezydent Trump załamany zachowaniem Prezydenta Dudy pierwszy wchodzi do Białego Domu a za nim dopiero nasz załamany i ośmieszony Pan Prezydent ! Kiedy Pan Prezydent Duda wywali na zbitą mordę swoich doradców te wszystkie Szczerskie, Muchy i inne pokraki które nie są w stanie nauczyć się Protokołu Dyplomatycznego ? Kolejna wizyta i kolejna wtopa !
aaa
aaa 19.09.2018, 11:16 (odpowiedź do Student Prawa)
A ty co, obsesję masz? Wchodzisz na wątek o zmianie organizacji ruchu i wylewasz zółć na prezydenta,jakby twoja opinia miała dla niego jakieś znaczenie.Jak cię tak boli zachowanie Dudy i nie możesz spać spokojnie z powodu jego "gaf", to napisz pismo do Kancelarii Prezydenta z sugestiami.Z ciebie student prawa,jak z koziej d..y trąbka.Dziwne, że Admin dopuszcza publikację komentarzy nie na temat...