Wydanie nr 82/2019, Sobota 23.03.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Feliks, Pelagia, Zbysław, Eberhard, Wiktoriana, Wiktorianna, Wiktorian, Konrad, Piotra, Pelagiusz, Katarzyna, Oktawian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOW News Malbork: Jerzy Stuhr gościem szóstego odcinka programu „Dziennikarskie szlify”

W szóstym odcinku programu Dziennikarskie szlify redaktorzy MOW News postanowili zaprosić do Waszych domów i przedstawić Wam po swojemu człowieka, który nie raz już do Was zaglądał zza szklanego okna: aktora teatralnego, filmowego, pedagoga i pisarza Jerzego Stuhra.

Większość z Was lubi (może uwielbia?) i ceni naszego bohatera za filmowe role: Maksa Paradysa z Seksmisji, komisarza Ryby z Kilera i Kiler-ów 2-óch, Jana Piszczyka z Obywatela Piszczyka czy Nadszyszkownika Kilkujadka z Kingsajzu. Dzieci uwielbiają go również za dubbing Osła w animowanych filmach o przygodach Shreka. Nieco mniej osób miało okazję widzieć jego wybitne role teatralne, a jeszcze mniej czytać jego szczere i często wzruszające książki. O tym wszystkim i wielu innych rzeczach postanowili porozmawiać dla Was z Mistrzem w kuluarach warszawskiego Teatru Polonia redaktorzy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 1 w Malborku. Zapraszamy!

 

Opis i pomysł programu: Michał Bianga

Realizacja: MOW News
Z Jerzym Stuhrem rozmawiali:

B. Krawaczyński

M. Ogrodowczyk

K. Olak

Montaż: Robert Bychowski – TvMalbork.pl

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Kino i teatr


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.