Wydanie nr 233/2019, Środa 21.08.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Bernard, Franciszek, Joanna, Męcimir, Adolf, Filipina, Emilian, Baldwin, Baldwina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pod amstaffem załamał się lód. Strażacy wygrali wyścig z czasem.

Pod amstaffem załamał się lód. Strażacy wygrali wyścig z czasem. fot. Zdjęcia PSP Nowy Dwór Gdański
Strażacy po otrzymaniu informacji o topiącym się psie natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. W tym przypadku liczyła się każda minuta.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło 6 stycznia. Strażacy otrzymali zgłoszenie o topiącym się psie ok. godziny 14:30. Do Orłowa skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczko-Gaśniczej. Na miejscu okazało się, że w wodzie jest spory amstaff. Ta rasa psów jest uznana za niebezpieczną, ale jak widać na zdjęciach w tym przypadku psiak w pełni zaufał mundurowym - w końcu uratowali mu życie.

Strażacy z Nowego Dworu Gdańskiego byli zmuszeni oddać psa do schroniska, lecz historia ma szczęśliwy finał. Po swoją zgubę zgłosili się już właściciele i zabrali czworonoga do domu.

 

 

Robert Bychowski

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
asd
asd 07.02.2019, 15:53
A tam niebezpieczna - każdy pies jest niebezpieczny jak jest źle prowadzony. Wszystko zależy od właściciela. Mam znajomych co mają staffordy i są wychowane tak, że nie ma opcji aby komuś coś zrobiły, takie przysłowiowe piz... ew. mogą zalizać na śmierć w podzięce za kawałek ciastka. Ten psiak ze zdjęcia dokładnie tak samo wygląda, pełna pokora i strach. Najbardziej śmieszą mnie ludzie co nasłuchali się właśnie takich głupot o zagrożeniu ze strony amstafów i widząc te psy uciekają na drugą stronę ulicy albo biorą na ręce swoje yorko-szczurki (bo taka moda teraz na yorki) bo wiedzą, że ich jako pierwszy zacznie ujadać do większego i wtedy to już różnie bywa niestety. Oczywiście zawsze jest jakieś zagrożenie nawet przy dobrze wychowanym zwierzaku, ale to dotyczy wszystkich ras.