Wydanie nr 60/2020, Sobota 29.02.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Ariusz, Roman, Dobrosiodł, August, Lutosław, Teofil
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kamery on-line 24/7

Urząd Gminy Sztutowo, ul. Gdańska 55 - Widok na żywo. Droga Wojewódzka 501

  • 90133 odsłony
  • 18 komentarzy
Podziel się ze znajomymi:

Nadmorska Gmina Sztutowo położona jest we wschodniej części województwa pomorskiego. W całości znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego ” Mierzeja Wiślana” oraz w jego otulinie, stanowiącej północny skraj Żuław Wiślanych. Granicę Gminy w dużej części wytyczyła sama natura. Od północy stanowi ją Bałtyk, od wschodu Zalew Wiślany, od południa rzeka Szkarpawa (Wisła Elbląska) a od południowego zachodu rzeka Wisła Królewiecka.

Teren Gminy został ukształtowany przez naniesienie przez prądy morskie i Wisłę piasku i mułu, tworząc obecny kształt Mierzei Wiślanej i Żuław.

Obszar Gminy obejmuje 10. 749 ha z czego prawie 2/3 zajmują wody i lasy. W Gminie zamieszkuje stale 3720 osób. Podstawą egzystencji mieszkańców w wieku produkcyjnym jest praca w usługach w tym związanych w dużym stopniu z turystyką oraz w rolnictwie i rybołówstwie. W Gminie Sztutowo występują duże rezerwy wykwalifikowanej siły roboczej. proponowane oferty pracy związane z obsługą ruchu turystycznego mają charakter przede wszystkim sezonowy.

Gmina Sztutowo wyróżnia się bogatymi walorami przyrodniczo – krajobrazowymi oraz bioklimatycznymi, korzystnymi dla rozwoju turystyki uzdrowiskowej w części mierzejowej Gminy.

W Sztutowie i Kątach Rybackich znajdują się czyste i szerokie plaże morskie, las nadmorski z przewagą sosnowego drzewostanu, obfitość wód, malownicze przystanie rybackie w Kątach Rybackich, a także największy rezerwat Kormoranów w Polsce.

W Gminie istnieje rozległa i zróżnicowana w cenie i w standardzie baza noclegowa. Dla odwiedzających Gminę turystów oferowane są różne formy wypoczynku i rekreacji.

W Sztutowie na terenie byłego obozu koncentracyjnego Stutthof znajduje się międzynarodowe miejsce pamięci ofiar hitleryzmu – Muzeum Stutthof w Sztutowie.

www.sztutowo.pl

 

Losowe kamery


Losowe ogłoszenia

Ostatnie artykuły


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bywalec
Bywalec 11.06.2017, 08:50
Ludzie ruszcie swoje cztery litery , potrzebna jest kamera na plaży.
u8uu
u8uu 12.06.2017, 12:44 (odpowiedź do Bywalec)
otwórz oczy; Sztutowo Plaża: Willa na Wydmie. Pokoje z widokiem na Morze Bałtyckie wejście nr 60. Aktualna pogoda. Rezerwacje pokoi Zobacz całość: http://www.zulawyimi…
Maniut
Maniut 16.05.2016, 19:21
ludzie zmieńcie ujęcie ,bardzo proszę
plażowicz
plażowicz 22.04.2016, 21:47
Czekamy na widok na plażę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widok z okna Wójta to nie najciekawsze ujęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 23.04.2016, 10:43 (odpowiedź do plażowicz)
spokojnie - kamera na plaży w Sztutowie już wkrótce.

Dodaj widok kamery na żywo z Twojej firmy, Miasta, Ośrodka Wypoczynkowego - pokaż piękno Twojej lokalizacji - kamery pogodowe 24 h Posiadamy posiadamy własny system kamer internetowych transmitujących na żywo obraz z Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Stegny, Jantaru, Kątów Rybackich, Mikoszewa, Sztutowa, Piasków, Krynicy Morskiej (wkrótce) Nowego Stawu, Sztumu, Dzierzgonia, Starego Pola oraz okolic. Docelowo zamontowane będzie ponad 150 kamer internetowych. Aby objąć patronat nad kamerą trzeba spełniać kilka istotnych warunków - do działania kamery należy udostępnić łącze internetowe (kamera zajmuje około 60-70% łącza 1Mps - upload) oraz zasilanie elektryczne. Kamera może zostać ustawiona w dowolnym miejscu, jednak musi one być atrakcyjne dla osób oglądających obraz z kamery. Reklama przy transmisji video umieszczona jest zawsze przy każdej kamerze w rotacji Naszą ofertę kierujemy w szczególności do: 1) ośrodków wypoczynkowych - wgląd w aktualne warunki pogodowe 2) placówek edukacyjnych - monitorowanie zajęć - pełne bezpieczeństwo transmisji - dostęp tylko dla opiekunów 3) urzędów miejskich - transmisja na żywo w jakości HDTV - możliwość transmitowania wydarzeń, obrad, konferencji - dodatkowe formy promocji (zapytaj o kompleksowy marketing dla miast>>) Kamera dla miasta Dzięki naszym rozwiązaniom możemy zaoferować wysokiej jakości transmisjeę obrazu z kamery na żywo umieszczonej na Twoim rynku dla nieograniczonej liczby użytkowników oraz w wysokiej rozdzielczości HDTV.Zobacz całość: http://www.tvregiona…
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 22.04.2016, 17:39
W dzisiejszym tj. 22 kwietnia 2016 roku zainstalowaliśmy pierwszą kamerę HD on line w Sztutowie - i nie ostatnią :)

Kamera przedstawia widok na żywo z Urzędu Gminy Sztutowo, ul. Gdańska 55 - na plac zabaw i boisko do siatkówki plażowej. Droga Wojewódzka 501

Kamera z podglądem na żywo 24h. Nasze kamery hd dostępne na komórkach, tabletach i smart TV. Bieżąca sytuacja drogowa oraz pogoda w powiecie nowodworskim, malborskim i sztumskim. Przy każdej kamerze temperatura, ciśnienie, zachmurzenie, prędkość wiatru. To wszystko na żywo on-line 24/7!