Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na "kopercie" przy Słowackiego w Malborku – 24.06.2016

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał 24 czerwca br. na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który zaparkował swoje auto przy ul. Słowackiego w sposób widoczny na fotografii.

Jak czytamy w treści nadesłanej przez widza, samochód został zaparkowany częściowo na kopercie i chodniku - stał tak ponad godzinę. Jak twierdzi nie można było spokojnie przejść chodnikiem i wyjechać. Pozostawiony w ten sposób samochód zasłaniał widoczność innym kierowcom.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gap
Gap 28.06.2016, 12:25
Trochę kultury nie zaszkodzi!
nieroby strażniczki wiejskie
nieroby strażniczki wiejskie 27.06.2016, 23:12
Odpowiedzieć ładnie czy brzydko? A piesi którędy mają chodzić? A jak chce Ci się srać i w pobliżu nie ma kibla to zesrasz się na środku chodnika?
Gap
Gap 27.06.2016, 19:15
Co mają zrobić???? A gdzie mają parkowć??
nieroby strażniczki wiejskie
nieroby strażniczki wiejskie 27.06.2016, 12:47
Bo na Słowackiego wszystko można! Idioci parkują jak im się podoba! Pracusie ze straży wiejskiej NIC nie robią w tej kwestii! NIC!
Standard
Standard 27.06.2016, 11:22
Przecież na Słowackiego to standard. Kawałek dalej jest przejście dla pieszych, na którym też prawie codziennie ktoś postanawia zaparkować. A straż miejska przejeżdża i ignoruje... ;)