Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał w dniu dzisiejszym (30 czerwca br.) na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy w wczoraj ok. godz.17-tej zaparkowali swoje auta zajmując znaczną cześć chodnika przy ul. Kochanowskiego utrudniając swobodne przejście pieszym. Podobne sytuacje na tej ulicy miały już miejsce.

Jak Państwo uważacie, czy problem tkwi w zbyt wąskich chodnikach, czy w nieprawidłowo pozostawionych pojazdach? Czy jest jakieś rozsądne rozwiązanie?

Ostateczną ocenę pozostawiamy Państwu. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii!

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gap
Gap 01.07.2016, 10:10
Może karać mandatami, to się wszyscy nauczą!
Sk
Sk 27.07.2016, 22:50 (odpowiedź do Gap)
Może pora zmienić trasę? Nikt was nie prosi o jazdę po Kochanowskiego. A druga sprawa dlaczego na zdjęciu nikt nie ujął znaku..od7-16...tak właśnie obowiązuje zakaz. ..a tutaj jest mowa po godz 17.
osiedlowa ja
osiedlowa ja 30.06.2016, 21:18
to jest jakaś komedia. z jednej strony rozumiem z punktu widzenia pieszego że nie fajnie że chodnik jest zajęty, ale z drugiej strony wkurza mnie że pod własnym domem nie można zaparkować samochodu bo ktoś idzie i ma jakiś problem. nie wszyscy mogą wjeżdzać na podwórko co chwile.. to nie centrum tylko przedmieścia. weźcie się ludzie opanujcie. jak stoją z jednej strony to niech sobie stoją.. bardziej wkurza jak trzeba slalomem jechać i sie wciskać. dosłownie ledwie mieszcząc.. ma to miejsce na ulicy struga.. równoległa do kochanowskiego i na ulicy słupeckiej.. o stokroć gorsza niż kochanowskiego.. ludzie stają na zakrętach ani to ominąć ani zobaczyć czy coś jedzie.. ps. a chodniki mogłyby być szersze.. dwa wózki równolegle sie nie zmieszczą żeby iść na spacer więc trzeba chodzić gęsiego
mm
mm 30.06.2016, 20:36
Wydaje mi się że Wasze oskarżenia pod kątem lenistwa nie do końca są słuszne..jest tablica od 7 do 16 zakaz parkowania ..a Ci ludzie którzy tam mieszkają maja również rodziny i znajomych którzy ich odwiedzają ..pytanie gdzie maja parkować auto??Druga sprawa jest taka ze bylem przy remoncie ulicy i niby chodnik o którym tu mowa jest opaską odgradzającą(warto przejść się do urzędu miasta i popytać) , która również mogła być pasem zieleni( nawet zaoranym pustym polem), a dla naszego komfortu została wyłożona polbrukiem ..właściwy chodnik jest po drugiej stronie i jak ktoś jest nie zadowolony zawsze może przejśc na druga stronę ulicy. Czasami warto dopytać i zastanowić się nad tym o co i kogo sie oskarża ...a fotki łatwo robić ..jeszcze łatwiej NIE podpisać sie pod nimi,Stwierdzam jedno robimy sie paskudnym narodem konfidentów!!
obywatel
obywatel 01.07.2016, 20:18 (odpowiedź do mm)
Konfidentów?Jesteśmy podobno narodem xhrześcijańskim a łamanie praw w/g księży jest grzechem.Zmuszanie pieszych do zejscia na jezdnie jest ok?Tylko że w strefie zamieszkania samochód jest gościem!
wm
wm 02.07.2016, 10:41 (odpowiedź do obywatel)
Odkąd ulica Kochanowskiego zostala wyremontowana wszystkim wszystko przeszkadza..ale jak były na niej dziury to kazdy narzekał że trzeba jechac wolno bo mozna zawieszenie uszkodzic.Jestem mieszkańcem tej ulicy i zapraszam do mnie na posesje na fotelik...popatrzec z jaka predkoscia wszyscy jeździcie...GSZ tez pozdrawiam za omijanie korków i tworzenie jej na tej włąśnie ulicy. Każdy mądry ale spójrzcie na inne ulice tam też tak jest..ale tylko nasza jest wiecznie na językach. Łatwo omija sie korki i sunie po Kochanowskiego Skoro jest to strefa zamieszkania to dzieci powinny mięc możliwośc spokojnego prrzejscia na druga storne ulicy , ale przeciez wszyscy jeżdża jak porąbani ...ludzie tutaj jest ograniczenie predkosc do 30km...najpierw sobie zróbcie rachunek sumienia a pozniej pieprzcie głupoty !!!!!!!!!!
smm
smm 03.07.2016, 20:40 (odpowiedź do wm)
Do 20 km/h, drogi wm do 20
smm
smm 30.06.2016, 15:30
Z racji tego, że jest to strefa zamieszkania, nawet gdyby chodniki miały po 10m szerokości nie wolno tam parkować poza wyznaczonymi miejscami, takich miejsc nie ma, więc trzeba wjeżdżać na własne podwórko, a tego się nie chce. Policja Straż Miejska udają, że nie widzą, Wydział Komunikacji, czy jak go tam znał postawił nawet dodatkowo zakaz, tylko po co? Co zrobić, egzekwować prawo, te domki to nie biurowce, markety, czy blokowisko, żeby nie dało się wygospodarować miejsc na swoje pojazdy na własnych posesjach. Ewentualnie znieść tę idiotyczną strefę, a ścigać bezwzględnie za zastawianie chodnika. To samo dotyczy w zasadzie wszystkich stref zamieszkania w mieście.
Tw
Tw 27.07.2016, 22:55 (odpowiedź do smm)
To nie chodnik był zastawiony tylko opaska odgradzjaca. Każdy się czepia a nikt nie czyta ,znak tez jest ..i ma konkretnie wyznaczone godziny. .policja nie będzie nikogo ścigała i dawała mandaty skoro ktoś stosuje się do znaków. Zdjęcie jest po 17.ludzie wystarczy doczytać i dopytac...
obywatel
obywatel 30.06.2016, 14:29
Straż miejska widzi policja widzi i nik nie reaguje ale jak sie 10 cm za znakiem zostawi auto to blokada murowana.Wszystkie służby w Malborku mają to gdzieś.Wyprzedzanie na przejsciach na Kochanowskiego nagminne .Tamte ata na fotach sztumskie blachy.I co tu pisać itxd itp.