Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016

Jak rozwiązać problem parkowania na Kochanowskiego? Kolejni Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku – 30.06.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał w dniu dzisiejszym (30 czerwca br.) na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy w wczoraj ok. godz.17-tej zaparkowali swoje auta zajmując znaczną cześć chodnika przy ul. Kochanowskiego utrudniając swobodne przejście pieszym. Podobne sytuacje na tej ulicy miały już miejsce.

Jak Państwo uważacie, czy problem tkwi w zbyt wąskich chodnikach, czy w nieprawidłowo pozostawionych pojazdach? Czy jest jakieś rozsądne rozwiązanie?

Ostateczną ocenę pozostawiamy Państwu. Zachęcamy do komentowania i wyrażania opinii!

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Administrator
Administrator 30.06.2016, 13:42
Zakazać parkowania na tej ulicy i ścigać tych, którzy tam parkują, mają swoje posesje to niech tam stawiają a nie blokują ruch!
Mieszkaniec Kochanowskiego
Mieszkaniec Kochanowskiego 30.06.2016, 21:48 (odpowiedź do Administrator)
Zakazać parkowania chyba tylko po to, aby jeszcze szybciej można było jeździć.
tm
tm 30.06.2016, 20:38 (odpowiedź do Administrator)
cwaniak ze Sztumu zapewne ... bo po 17 omijacie korki w miescie i wtedy wam wszystko przeszkadza! Zamieszkajcie na tej ulicy ..zobaczymy jak bedziecie sobie radzic:)
lenistwo
lenistwo 30.06.2016, 13:23
Jeżeli się nie mylę, to tam jest strefa zamieszkania. A problem tkwi w tym, że ludzie są zbyt leniwi żeby wjeżdżać na swoje posesje. Kolejny przykład tego, że malborska straż miejska zajmuje się niczym.
sm
sm 30.06.2016, 20:37 (odpowiedź do lenistwo)
leniem łatwo jest kogoś nazwać..dla mnie wy jestescie leniwi, bo jak komus cos sie nie podoba mozna przejsc na druga strone ulicy ..zapraszam do urzedu miasta ..warto dopytac sie gdzie jest chodnik!!!