Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Parkują bo nie ma zakazu...". Mistrzowie(nie tylko)parkowania na Brukowej w Malborku – 05.07.2016

fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał w dniu dzisiejszym (tj.7 lipca br.) na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 5 lipca między godziną 10:00, a 11:00 br. zaparkował swoje auto na chodniku przy ul.Brukowej utrudniając swobodne przejście pieszym.

Jak pisze autor zdjęcia jest to dosyć częste zjawisko na tej ulicy - "turyści przyjeżdżają i tam parkują bo nie ma zakazu, a piesi maja sobie po ulicy chodzić."

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Marian
Marian 08.07.2016, 11:50
A czy ktoś może wyjaśnić do czego służy "Straż Miejska" ? Osobiście widziałem tylko Parkometry ewentualnie spożywanie alkoholu na ławce w parku. Tylko te dwie czynności były mi znane, może ktoś coś dorzuci.
kierowca
kierowca 08.07.2016, 11:42
To, że nie ma zakazu to nie znaczy, ze można tam parkować. Strefa zamieszkania więc parkowanie tylko w wyznaczonych do tego miejscach, a tam takiego nie ma. Do tego w pobliżu skrzyżowania i na chodniku uniemożliwiając przejście pieszym.
xs
xs 07.07.2016, 15:11
a od kiedy to można zgodnie z przepisami na skrzyżowaniu parkować? w malborku jest to notoryczne a straż miejska nic z tym nie robi. Ludzie, którzy tak parkują zostawiają chyba mózgi w domach. Przecież to jest niebezpieczne, jakim cudem osoby chcąca jechać dalej na skrzyżowaniu ma zobaczyć czy nic nie jedzie i bezpiecznie opuścić skrzyżowanie?