Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Parkowanie na zakręcie. Mistrzowie (nie tylko) parkowania przy ul. Chełmińskiej w Sztumie - 08.07.2016

Parkowanie na zakręcie. Mistrzowie (nie tylko) parkowania przy ul. Chełmińskiej w Sztumie - 08.07.2016 fot. Nadesłane do redakcji
Widz naszej telewizji nadesłał 7 lipca na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 2 lipca (sobota) temu zaparkował swoje auto na chodniku na rogu ul. Chełmińskiej naprzeciwko Przedszkola Publicznego, utrudniając swobodne przejście pieszym, a przy okazji zasłaniając widoczność na zakręcie innym kierowcom.

Jak pisze autor, opisując zdjęcie wykonane przed godz. 12.00 2 lipca, w tym miejscu trudno o miejsce do parkowania. Jest kilka miejsc przy oddziale Powiatowego Urzędu Pracy. Natomiast rodzice odbierający dzieci z przedszkola mają do dyspozycji jedynie parkowanie wzdłuż ulicy.

Jednak to nie usprawiedliwia dość swobodnego potraktowania przepisów przez kierowcę ze zdjęcia. Blisko auta znajduje się przecież brama wyjazdowa z przedszkola i... przejście dla pieszych, a poza tym auto zasłania widoczność na jezdnię.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie: www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania. www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania. www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania. Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ola
Ola 14.07.2016, 20:56
Dobrze ze GMB parkują wzorowo
ANdy
ANdy 09.07.2016, 23:11
jak zwykle GIEESZ :p