Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy zamku w Malborku – 29.08.2016

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy zamku w Malborku – 29.08.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 29 sierpnia br. zaparkował swoje auto na chodniku, tuż przy zamku w Malborku, utrudniając swobodne przejście pieszym.

Jak pisze autor zdjęcia: "Będąc na spacerze z synkiem (8 miesięcznym, jeżdżącym w wózku – spacerówce) chodnik przeznaczony dla pieszych był całkowicie zajęty przez samochód. Ponieważ ulica przy zamku ma strukturę jaką ma, dlatego jazda wózkiem po niej jest bardzo nie wygodna. Dla rodzica każdy kawałek chodnika z kostką i płytką chodnikową jest bardzo cenny. A na naszej drodze taka niespodzianka..."

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ochroniarz
Ochroniarz 03.09.2016, 21:16
Taki niby byle jaki samochód ………….a to samochód właściciela tego bałaganu ! I co Wy na to ?
K
K 02.09.2016, 10:05
Jak jesteś kimś tak jak ja to możesz robić prawie wszystko co ci się podoba. Czy wy barany w końcu to zrozumiecie czy nie ?
krzyzak
krzyzak 01.09.2016, 21:40
Pan K.wlasciciel tego auta i tak sobie z tego nic nie zrobi poniewaz jest dobrze znany malborku.a nasze sluzby porzadkowe?coz...jak ich nie bylo tak ich nie ma.ale zwykly czloiek jak zaparkuje na chwile badz przejedzie rowerem przez przejscie to potrafia na sygnale scigac i zrobic halas na pol miasta.oto ta nasza sprawiedliwosc