Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Serum do włosów kręconych Liss Control + od L'Oreal Professionnel zdyscyplinuje nawet najbardziej niesforne loki!

  • Wydanie nr 197/2020
  • 11 września 2016, 09:17
  • Serum do włosów kręconych Liss Control + od L'Oreal Professionnel zdyscyplinuje nawet najbardziej niesforne loki!
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
Ważne spotkanie, nowa sukienka i niebanalna fryzura układana przez ponad godzinę. Wystarczy, że słońce skryje się za chmurami, a z nieba zaczną spadać pierwsze krople deszczu... Eleganckie upięcie przestało przypominać koka, a na głowie pojawił się puchaty baranek? Zachowanie typowe dla niezdyscyplinowanych i wykazujących tendencje do puszenia się włosów. Jeśli pragniesz zachować nienaganną fryzurę przez cały dzień, sięgnij po skuteczny preparat wygładzająco-dyscyplinujący włosy. Innowacyjne serum zapewni Twoim włosom długotrwałą ochronę przed wilgocią.

Jak zabezpieczyć włosy przed wilgocią?

Włosy, zwłaszcza suche i kręcone, wykazują tendencje do silnego reagowania na zmiany wilgotności powietrza, dlatego warto przed opuszczeniem domu wyposażyć się w parasol. Kapelusz bądź jakiekolwiek inne nakrycie głowy nie będzie przeciwdziałało skręcaniu się włosów. Wytworzone pod czapką lub chustą ciepło stymuluje skórę głowy do wydzielania potu, a co za tym idzie - pobudza włosy do skręcania się. Zarówno finezyjne fryzury, jak i  włosy wyprostowane prostownicą można zabezpieczyć przed skutkami deszczu. W jaki sposób? Przed wyprostowaniem włosów warto umyć je szamponem o właściwościach wygładzająco-prostujących. Po wstępnym wysuszeniu włosów pomocne może się okazać spryskanie ich sprayem prostującym, który zintensyfikuje efekt prostych włosów i jednocześnie ochroni je przed negatywnym działaniem wysokich temperatur. Zwieńczeniem stylizacji będzie spryskanie wyprostowanych włosów lakierem do stylizacji. Gdy te sposoby zawiodą, może czas wypróbować coś zupełnie nowego?

Kosmetyki utrwalające i modelujące włosy

Wśród dostępnych na rynku preparatów ułatwiających modelowanie i utrwalających ułożoną fryzurę znajdują się pianki zwiększające objętość kręconych włosów, lakiery chroniące przed wilgocią i utrwalające fryzurę, żele stylizujące, woski, lotiony i kremy modelujące. Wiele z nich możemy stosować na co dzień, gdyż nie obciążają włosów. W przypadku nakładania tych specyfików na włosy należy pamiętać o tym, aby robić to z umiarem, ponieważ nadmiar preparatu może przynieść odwrotny do zamierzonego rezultat, a włosy będą wyglądały na przyklapnięte i przetłuszczone.

Sekret działania Liss Control+

Jeśli poszukujemy kosmetyku, który zapewni nam naprawdę długotrwałą ochronę przed wilgocią, powinniśmy podążać śladami znanych marek. Liss Control+ to serum wygładzająco-dyscyplinujące wykreowane przez L'Oreal Professionnel. Jest ono przeznaczone dla osób posiadających włosy mocno pofalowane, kręcone i wyjątkowo buntownicze. Pragniesz mieć większą kontrolę nad swoją fryzurą, a w każdym momencie wyglądać atrakcyjnie i elegancko? Zastosowanie Liss Control+ zapewnia ochronę przed wilgocią przez 24 godziny, dzięki czemu pozostaną proste lub utrzymane w pierwotnej wersji. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów serum wygładzające należy nanieść na wilgotne włosy i rozprowadzić przy użyciu suszarki i szczotki, a następnie wymodelować. Najlepsze rezultaty uzyskamy, pozwalając włosom wyschnąć naturalnie.

Od dziś nie musisz przejmować się pogodą i od uzależniać od niej stroju i nastroju, a przede wszystkim wymyślnej fryzury.

Serum do włosów kręconych Liss Control + od L'Oreal Professionnel zdyscyplinuje nawet najbardziej niesforne loki!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.