Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jazda pod prąd, parkowanie w miejscu nie wyznaczonym. Kolejny inteligent za kierownicą. Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku - 10.09.2016

Jazda pod prąd, parkowanie w miejscu nie wyznaczonym. Kolejny inteligent za kierownicą. Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Malborku - 10.09.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza kierownicy, który 10 września br. nie dość że jechał pod prąd, to na dodatek zaparkował swoje auto po części na jezdni i na chodniku w Malborku w miejscu do tego niedozwolonym.

Jak pisze autor zdjęcia: " W sobotę (10 września br.) po godz.11-tej szedłem ul. Mickiewicza w Malborku zrobić zakupy na rynku. Od strony Ronda pod prąd nadjechał samochód osobowy, który zaparkował po części na jezdni i na chodniku w sposób widoczny na zdjęciu. Wychodzącemu z pojazdu kierowcy zwróciłem uwagę, że nie wolno tu się ani zatrzymywać ani parkować, o czym informuje znak drogowy widoczny powyżej miejsca zaparkowania.

Usłyszałem odpowiedź:

 

"Skoro zaparkowałem to mnie to nie dotyczy."

 

Prawo jazdy posiadam od 1969 r. więc zapytałem, jakie to szczególne uprawnienia posiada, że nie obowiązują go podstawowe przepisy o ruchu drogowym.

Usłyszałem:

 

"Mogę Panu to wyjaśnić ręcznie w innym miejscu i czasie."

 

Mam 69 lat i nie spieszno mi było na konfrontację z młodym byczkiem. Nie czekając na dalszy rozwój sytuacji oddaliłem się a jednocześnie wykonałem kilka zdjęć komórką. Zauważyłem, że pojazdy próbujące ominąć zaparkowany pojazd musiały przekraczać oś jezdni ograniczoną dwiema liniami ciągłymi. Kierowca bez pośpiechu pobrał pieniądze z bankomatu wsiadł do auta. Aby dostać się na właściwy pas ruchu przejechał ograniczoną liniami ciągłymi oś jezdni, i odjechał kierunku centrum miasta. Świadkiem tego zdarzenia był Pan stojący w drzwiach byłego Sklepu zielarskiego.

Widząc, że wyjmuję komórkę zwrócił się do kierowcy:

 

"Odjedź Pan, bo jak przyjedzie Policja zapłacisz mandat."

 

Kierowca zbyło stwierdzeniem:

 

"A niech sobie dzwoni gdzie chce"


 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
L
L 13.12.2016, 08:44
Bardzo dziękuję kierowcy, który w niedzielę przywalił mi w audi i odjechał-brawo ty
kazan
kazan 21.09.2016, 20:38
Gdzie jest Straż Miejska,Policja karać takich debili. W Gdańsku to robią skuteczniej odholowują na parking a usługa jest droga.
Młody pisiorek
Młody pisiorek 20.09.2016, 04:21
…………….mógł przy............ Ja zwróciłem uwagę i dostałem po ryju. Teraz nie reaguję i sam tak parkuję.
Abc
Abc 19.09.2016, 22:02
Zawiadomienia o piratach drogowych można przesyłać na adres stopagresjidrogowej@pomorska.policja.gov.pl podając swoje dane osobowe, adres korespondencji, telefon, a także mile widziane są informacje o miejscu zdarzenia (nr drogi), pojazdach biorących udział w zdarzeniu (marka, numer rejestracyjny, kolor).

GTC
GTC 19.09.2016, 03:06
Ariel P. taki kozak,dziadka bić oj oj oj,wstydź sie wstydz
Pieta
Pieta 25.09.2016, 10:10 (odpowiedź do GTC)
to ten ariel co "pożycza" samochody od obcych ludzi? to jest ten co mu się dziecko urodziło jak siedział w pierdlu? pierwsza na świecie ciąża, która trwała dwa lata HAHA
gmb
gmb 19.09.2016, 18:17 (odpowiedź do GTC)
Jak można mieć na imię Ariel ....
Prospero
Prospero 20.09.2016, 07:14 (odpowiedź do gmb)
Jakbyś czytał Szekspira to byś wiedział, że można. Dla Ciebie to pewnie tylko proszek do prania?
gmb
gmb 21.09.2016, 15:24 (odpowiedź do Prospero)
Kiedy żył Szekspir to i takie imiona były a teraz to tylko takie kozaki w rurkach z zniewieściałą urodą co do dziadków startują