Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy ul. Żeromskiego w Malborku – 20.09.2016

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy ul. Żeromskiego w Malborku – 20.09.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 20 września br. zaparkował swoje auto na chodniku tuż przy ul. Żeromskiego w Malborku (ulica jednokierunkowa), utrudniając swobodne przejście pieszym.

Jak pisze autor zdjęcia: "W dniu dzisiejszym (tj. 20 września br.) kobieta zaparkowała samochód na całym chodniku na ul. Żeromskiego, po czym oddaliła się. Piesi mieli problem aby przejść chodnikiem, jak i również auta wyjeżdżające z parkingu. Z parkingu 
wyjeżdżała Straż Miejska, która ominęła samochód i odjechała. Telefoniczna interwencja do Straży Miejskiej również nie przyniosła żadnego skutku."

 

Komendant pisze, że: "Nie wykluczam że doszło do zaobserwowania takiej sytuacji przez strażników, ale do tej pory nie została ona odnotowana w księdze zgłoszeń. Ta sprawa zostanie skonsultowana z patrolem który tego dnia pełnił dyżur."

 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gg
gg 25.09.2016, 08:55
A piesek robi dwójkę i nie sprzątają po nim - warto też robić zdjęcia . Siedzą stare pryki w oknach i dzwonią na SM.
Kamerdyner
Kamerdyner 25.09.2016, 07:53
…………….to jest piękna kobieta i w dodatku szefowa i właścicielka kilku majątków i wsi i może wszystko ! A tobie wieśmaku buty Jej czyścić ! Rozumiesz ćwoku ?
ferdo
ferdo 25.09.2016, 06:38
kiedy w koncu ta smieszna i bezuzyteczna straz miejska zostanie wycieta? kase ktora jest pchana w ta instytucje przekazac policji i niech oni zwieksza ilosc funkcjonariuszy . Policja jest potrzebna a straz wozi dupska furami po miescie albo pierdzi w stolki przed monitorami i tylko sporadycznie cos " wylapie" .
autor zdjęcia
autor zdjęcia 24.09.2016, 17:13
W dniu dzisiejszym (19.09!) Proszę nie zmieniać daty! Zdjęcie wykonano o godz.14.03 i o tej porze było telefoniczne zgłoszenie. Na zdjęciu jest kierowca(kobieta).
Nadmieniam, iż takie "parkowania" widuję codziennie i powiadamiam SM lecz nigdy nie przyjeżdżają. Próbuję jako jednostka walczyć z bezprawiem ale to walka bez sensu.
realista
realista 21.09.2016, 15:20
Trzeba było zrobić fotkę SM jak przejeżdża bo teraz będzie słowo, przeciw słowu a Ty przegrywasz ta batalię.