Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak skutecznie zatarasować cały plac z przejściem do sklepów uczy „Pan z BMW”. Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Sztumie – 07.09.2016

Jak skutecznie zatarasować cały plac z przejściem do sklepów uczy „Pan z BMW”. Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Sztumie – 07.09.2016 fot. Nadesłane do redakcji
Przypadki złego parkowania zdarzają się także w Sztumie. 7 września zgłosiła się do nas internautka z prośbą o zamieszczenie karygodnego sposoby zaparkowania przy ul. Lipowej. W samo południe przed sklepem Agroma właściciel BMW całkowicie zastawił przejście do sklepów obok. Panie z wózkami i rowerzyści nie mogli się przecisnąć.

Oczywiście nie trzeba nikogo przekonywac, że taki sposób zaparkowania auta jest niedozwolony i jest domeną naszych mistrzów parkowania.

 

Jak pisze autorka zdjęć.

 

„(...) Chciałam się podzielić z Wami dzisiejszą sytuacja. Może będziecie mieli szanse ja udostępnić? Ul. Lipowa Sztum ok. 12, wejście do punktu Agroma i sklepów obok. Pan z BMW zastawił drugi samochód zajeżdżając i pozostawiając „bezpieczną” odległość ok. 10 może 15 cm od niego a z boku zastawił wjazd dla wózków.

Szłam właśnie z wózkiem dziecięcym, którym nie mogłam przejść ani pomiędzy samochodami, ani obok po równi pochyłej dla wózków. Dwie osoby były w podobnej sytuacji: jedna Pani z wózkiem druga z rowerem. Ta ostatnia nie mogła się wydostać na zewnątrz, gdyż bała się, że owe BMW zarysuje....

Pan słysząc rozmowy wyszedł i ostentacyjnie stwierdził, iż:

 

- policja nic nie zdziała, bo to teren prywatny.

 

Niestety nie było mi dane sięgnąć wzrokiem do takiej tablicy informacyjnej.... Odpowiedziałam, iż szkoda policji wzywać, gdyż mają ważniejsze sprawy, ale jego podejście nie zginie, bo jest jeszcze internet po czym zrobiłam zdjęcia.

 

Pan nie oponował tylko zachwalał, jak to cudownie, że jego auto będzie w internecie....

 

Do tego trudno mi się odnieść, ale co tam... Aby przejechać dalej musiałam czekać dobre 10 minut lub dłużej!

Teren prywatny czy nie, Pan chętny do bycia bohaterem w internecie czy nie, ale powinniśmy czasem pomyśleć zanim zaparkujemy....”

 

Dokładna godzina zdarzenia to 12.14.

 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

http://www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania

http://www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania

http://www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kobyła
kobyła 29.09.2016, 12:29
Zrozumiałeś w ogóle tekst?? Ale tak to jest jak się podstawówki nie skończyło i ma się problem z rozumieniem teksu...hihi
Kolega
Kolega 28.09.2016, 10:44
Ten gość to po grzbiecie tej baby wsiada na kobyłę jak chce sobie pojeżdzić konno ! Teraz chciała się zemścić ! Wredne babsko. Pozdrawiam kolegę.
mk4
mk4 29.09.2016, 12:37 (odpowiedź do Kolega)
Ma szczęście, że na mnie nie trafił, tylko na względnie wyrozumiałe kobiety. Ja bym mu tak to piękne 20-sto letnie bmw przejechał tak, że u lakiernika by się nie wypłacił. Może nauczył by się wtedy parkować.
abc
abc 27.09.2016, 22:21
nikt madry nie jezdzi 30 letnim BMW złopiacym 15 l benzyny..
Mk
Mk 27.09.2016, 08:24
Ludziom się w głowach przewraca, są bezczelni i chamscy. Kierowcy agresywni. Zero kultury, zero pokory
!!!
!!! 24.09.2016, 22:05
A to pewnie bmw tego co ma sklep obok ,niestety za nic mają innych wydaje się im że mogą wszystko i to nie tylko w takiej sytuacji , po prostu brak poszanowania innych .