Wydanie nr 192/2020, Piątek 10.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Filip, Aniela, Samson, Zacheusz, Witołd, Amalberga, Sylwan, Witalis, January, Aleksander, Rufina, Rzędziwoj, Engelbert, Askaniusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy Kochanowskiego w Malborku – 26.09.2016

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy Kochanowskiego w Malborku – 26.09.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 26 września br. ok godz. 17-tej zaparkował swoje auto na chodniku Kochanowskiego w Malborku, utrudniając swobodne przejście pieszym.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
tęcza
tęcza 29.09.2016, 15:12
Mieszkańcy Kochanowskiego i odwiedzający te arterię, polecam dokładne obejrzenie znaku na początku od Głowackiego i drogiego za Słupecką... Strefa zamieszkania... Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 1997 nr 98 poz. 602): Art. 49. 2. Zabrania się postoju:
4) w strefie zamieszkania w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu;
Tyle w temacie parkowania na Kochanowskiego, Słupeckiej i innych, dozwolona minuta na zatrzymanie to aż nadto na otwarcie bramy.
Policja i SM niech czynią swoją powinność. A godzinowy zakaz obowiązujący na tejże ulicy to szczyt głupoty godzien malborskiego magistratu, zakaz na zakazie.
omtr
omtr 29.09.2016, 13:38
Ty!- CAA..łkowity cielaku- krowa to cię spłodziła! Hehe
caa
caa 29.09.2016, 10:21
a tam są parkingi? gdzieś zaparkować trzeba a z tego co wiem tam miejsc parkingowych nie ma. ale na +, że osoba wrzucająca zdjęcie nie napisała o matce polce która biedna nie może przejść z wózkiem (bo jak wiadomo to święte krowy, które mogą nawet wejść na ulicę gdziekolwiek chcą bez rozejrzenia się)
omtr
omtr 28.09.2016, 22:01
Bo w Malborku "strażnicy miejscy" rączki za bardzo nakremowane przeplatają na lędźwiowym odcinku kręgosłupika i dostojnym krokiem urządzają sobie rekreacyjne spacerki po mieście, bądź gdy od owych spacerków książęce stopy zaczną puchnąć...wtedy hyc..w autko i rundka- lansik po Melbern...i fajrant, patrol odpękany:-) Bezużyteczna instytucja zasysająca państwowy kesz. Swoją drogą, komentując zdjęcie...nie każda morda pasuje do forda:-)
Mieszkaniec Kochanowskiego
Mieszkaniec Kochanowskiego 28.09.2016, 17:25
Hm... parkowanie. Tak się zastanawiam, już któryś raz z kolei pokazują mistrzów parkowania na ulicy Kochanowskiego. Nikt jeszcze nie poruszył tematu prędkości – znaki wskazują na wiadomo jaką prędkość. Ja jako mieszkaniec jadąc z prędkością obowiązującą – jestem wyprzedzany, trąbi się. Chcąc wjechać na własne podwórko, muszę się zatrzymać i otworzyć bramę. Tak wiem obowiązuje zakaz zatrzymywania w wyznaczonych godzinach – co robią KULTURALNI kierowcy - trąbią. Dlaczego nigdy jeszcze nie było ani straży miejskiej, ani policji? Gdyby raz na jakiś czas się pojawili nie byłoby może tego błędnego parkowania, obłędnej prędkości i mało kulturalnych kierowców.