Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Trycholog - kompleksowe leczenie łysienia i wypadania włosów. Nowość w Gdańsku

  • Wydanie nr 269/2020
  • 15 pażdziernika 2016, 18:17
  • Trycholog - kompleksowe leczenie łysienia i wypadania włosów. Nowość w Gdańsku
  • Strefa obywatelskaWasze informacje
  • 3 komentarze
Leczenie wypadania włosów oraz łysienia nigdy nie było prostsze niż teraz. Jeśli dotychczasowa pomoc, nie zakończyła się sukcesem, być może warto pomyśleć o profesjonalnej diagnostyce i leczeniu włosów w gabinecie trychologicznym, w którym przyjmują lekarze dermatolodzy. Czym jest trychologia i dlaczego warto z problemem wypadania włosów udać się do wykwalifikowanego specjalisty?

 

Trychologia to nowoczesna dziedzina nauki z pogranicza dermatologii. Powstała w odpowiedzi na coraz większe problemy Pacjentów z wypadaniem włosów oraz łysieniem: plackowatym, androgenowym i bliznowiejącym. Jest nową stale rozwijającą się dzdermapen-glowa-mezoterapia.pngiedziną dermatologii. Trychologia zajmuje się wszystkimi przypadkami wypadania włosów: łysieniem oraz chorobami skóry takimi, jak: łuszczyca, łupież itp.

Coraz więcej osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn cierpi z tych uciążliwych dolegliwości. Każdy, kto kiedykolwiek borykał się z podobnymi problemami doskonale wie, jak negatywnie one potrafią wpłynąć na codzienne funkcjonowanie oraz obniżenie samooceny.

 

Trycholog - kto to jest?

W mediach coraz więcej pisze się o „cudownych” sposobach leczenia chorób włosów. Warto zdawać sobie sprawę, że praktycznie niemożliwym jest, aby zapobiec wypadaniu włosów czy łysieniu tylko poprzez stosowanie dostępnych na rynku kosmetyków lub farmaceutyków. Nawet jeżeli Pacjent zauważy jakąkolwiek poprawę jest ona zazwyczaj chwilowa, a później następuje powrót problemu. Leczeniem włosów zajmuje się wyłącznie dermatolog - lekarz, niekiedy zwany również trychologiem. Trycholog to lekarz dermatolog, nie zaś osoba po kursach, które nie dają wystarczającej wiedzy i fachowego przygotowania do leczenia chorób włosów. Ważne, aby Pacjenci mieli świadomość, że kompleksową diagnostykę oraz kurację przeprowadzi tylko lekarz.

Nowoczesne gabinety trychologiczne to remedium na wypadanie włosów

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, powstał drtrycholog.pl. W jednym miejscu zabraliśmy najważniejsze informacje dotyczące samej trychologii, zabiegów trychologicznych oraz specjalistów, którzy je dla Państwa wykonują.

Specjaliści trycholodzy pracujący w Clinica Dermatologica dr Igor MIchajłowski, to zespół wykwalifikowanych dermatologów, którzy fachową wiedzę oraz doświadczenie zdobywali przez wiele lat. W Clinica Dermatologica przyjmują również profesjonalni kosmetolodzy. 9 specjalistów w ramach jednego ośrodka, która kompleksowo zajmuje się problemem łysienia i wypadania włosów.

Sprawdź jak wygląda oferta kompleksowej opieki nad naszymi pacjentami:

Dzięki takiemu przygotowaniu, mogą mieć Państwo pewność, że problem związany z wypadaniem włosów, czy łysieniem zostanie kompleksowo rozwiązany. W przeciwieństwie do innych gabinetów zajmujących się trychologią, w Clinica Dermatologica pracują wyłącznie specjaliści dermatolodzy oraz wykwalifikowani kosmetolodzy. Jesteśmy przekonani, że dzięki najnowszym osiągnieciem medycyny, rozprawisz się z omawianymi wyżej problemami szybko i skutecznie.

trycholog-gdansk-logo.png

drTrycholog.pl - Trycholog w Gdańsku
Jesteśmy częścią Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (gab.5)
(budynek Polon Park, 2 piętro)
80-210 Gdańsk
+48 793 997 080
info@drtrycholog.pl

Trycholog - kompleksowe leczenie łysienia i wypadania włosów. Nowość w Gdańsku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
lukasz
lukasz 02.11.2016, 14:12
Też miałem ten sam problem Próbowałem już niemal wszystkiego. Włosy odżyły po mezoterapii połączonej z osoczem bogatopłytkowym. Włosy przestały wypadać, jest ich też więcej :)
Małgośka
Małgośka 26.10.2016, 15:11
W naszym kraju dobrych specjalistow od wypadania wlosow mozna policzyc na palcach jednej reki. Przede wszystkim w Warszawie, np dr Olszewsewska czy dr Lidia Rudnica. Obie są z Warszawy. Na Pomorzu i generalnie w Trójmieście Michajłowski ma największe doświadczenie.
marta31
marta31 24.10.2016, 13:40
Byłam u niego z łojotokowym zapaleniem skóry głowy. Zalecił stosowanie szamponów przeciwgrzybicznych + naświetlanie lampami. Pomogło.... Wcześniej stosowałam nizorale i inne szampony na bazie ketokonazolu dobre, ale z nimi też nie można przesadzać.