Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miody i produkty pszczelarskie od pszczelarzy czyli II Sztumskie Święto Miodu! – 12.11.2016

Miody i produkty pszczelarskie od pszczelarzy czyli II Sztumskie Święto Miodu! – 12.11.2016 fot. Materiały promocyjne organizatorów
Jarmark pszczelarski i darmowy poczęstunek serwowany przez Wielką Konfraternię Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła - już 12 listopada (sobota) o godz. 11.00 w sali czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury! Nie zabraknie też kosmetyków opartych na miodzie, a także regionalnej i tradycyjnej żywności.

Nie od dziś wiadomo jak korzystnie na zdrowie wpływa miód. Główną atrakcją II Sztumskiego Święta Miodu będzie Jarmark. A na nim możliwość zakupu różnego rodzaju dobrego miodu bezpośrednio od pszczelarzy, a także tzw. produkty pszczele: pierzgę, pyłek kwiatowy czy propolis.

 

Konfratrzy przygotują dla gości skromny posiłek serwowany bezpłatnie. Jako, że w tle jest miód pszczeli – będzie to oczywiście potrawa z miodem.

 

Każdemu przychodzą na myśl skrzydełka w miodzie. Tak też się stanie! Prócz jarmarku, SCK będzie gościć XIII Ogólnopolski Konkurs Miodów Pitnych Wielkiej Konfraterni Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła, który chyba na dobre zadomowi się w tym gościnnym miejscu.

 

Organizatorami wydarzenia są: Wielka Konfraternia Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła oraz Powiślańska Organizacja Turystyczna.

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.