Wydanie nr 269/2020, Piątek 25.09.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zatrzymał się przy podwójnej ciągłej, utrudnił ruch. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy ul.Kochanowskiego w Malborku – 16.03.2017

Zatrzymał się przy podwójnej ciągłej, utrudnił ruch. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy ul.Kochanowskiego w Malborku – 16.03.2017 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 16 marca br. ok. godz. 10:30 zatrzymał się na chodniku przy ul.Kochanowskiego w Malborku, który w tym miejscu jest bardzo wąski. Jak widać na zdjęciu tak pozostawiony samochód teoretycznie całkowicie blokuje chodnik. Jak by tego było mało kierowca najwidoczniej nie zauważył że zaparkował przy podwójnej ciągłej, oraz że tuż przed nim znajduje się przejście dla pieszych.

Parkowanie za przejściem - Warunkowo
Parkowanie 10 m przed i za przejściem dla pieszych jest zabronione przepisami. Jednak na drodze dwujezdniowej (jednokierunkowej) dozwolone jest zatrzymanie pojazdu tuż za wyznaczonym przejściem dla pieszych ponieważ nie utrudnia to obserwacji przejścia nadjeżdżającym pojazdom.


Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.


Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Uczeń
Uczeń 22.03.2017, 07:40
Jak się ma porządny samochód to się parkuje i jeżdzi jak chce ! Pani Premier przykładem !
Elman5
Elman5 23.03.2017, 11:28 (odpowiedź do Uczeń)
Przykładem jest były prezydent Komorowski gdy przewożący go pojazd z kolumny spowodował wypadek w którym ucierpiał niemowlak i matka.
Berek345
Berek345 21.03.2017, 21:43
Już chyba nie macie o czym pisać. Co komu przeszkadza ten samochód? Mimo podwójnej ciągłem mozna spokojni go ominąć. Co za degenerat społeczny leń podesłał to zdjęcie. Ludziom się nudzi.
maruda
maruda 21.03.2017, 19:15
Na początku ulicy Kochanowskiego od strony Głowackiego i przed Słupecką z drugiej strony, jest znak D-40 "Strefa zamieszkania" na terenie której postój możliwy jest tylko w miejscach wyznaczonych (Ustawa prawo o ruchu drogowym art.49 ustęp 2, punkt 4). Przepis w Malborku martwy ignorowany przez kierujących i służby porządkowe, a także przez organizatorów ruchu, którzy pomimo ogólnych zasad obowiązujących w strefie zamieszkania dokładają swoje wydumane znaki np. zakazy parkowania.