Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie(nie tylko)parkowania na chodniku przy ul.Mickiewicza w Malborku – 12.04.2017

Widz naszej telewizji nadesłał 12 kwietnia br na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który zaparkował swoje auto na chodniku tuż przy salonie meblowym w Malborku, utrudniając swobodne przejście pieszym.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

 

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Nncsjcsjnd
Nncsjcsjnd 18.04.2017, 21:47
Do pani polki.mysle, ze maz nie bylby zadowolony z z takiego snobstwa swojej zony. Czasem trzeba sie zastanowic co sie pisze.a tzw. pieszochody, to sadze, ze kiedys i pani nia byla.
Agata
Agata 18.04.2017, 13:29
Kobieto o ptasim móżdżku,dlaczego oprócz matek z dzieckiem w wózku narażasz takze ludzi na wózkach inwalidzkich,zmuszeni sa wejść na ulice zeby dalej iść.,to jeszcze narażasz męża na utratę pracy .Wiadomo ze dojdą do kogo należy auto i maz poniesie konsekwencje twojej podwójnej głupoty.Powinien odebrać ci auto i prawo jazdy.Ja gdybym szła z dzieckiem w wózku porysowalabym ci to auto i byłabym na prawie.I tyle....
Ech
Ech 18.04.2017, 15:20 (odpowiedź do Agata)
Agata opanuj emocje i nie wydawaj wyroku na zaś ,skąd wiesz ze pisała to ta osoba a może ktoś zasłabł i zaparkował Oceniasz pochopnie Jaka ty mściwa odrazu chcesz zarysować oj oj
Agata
Agata 18.04.2017, 22:51 (odpowiedź do Ech)
To nie ma nic ze złośliwościami tylko z Prawem Drogowym.Auto zaparkowane na wjeździe i wyjeździe dla wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych oraz rowerów.Z drugiej strony utrudnia widoczność dla wyjeżdzających aut.Parkowac należy tak aby było miejsce dla wózka bliźniaczego oraz wózka inwalidzkiego...I takie wpisywanie ze nikt nic nie zrobi bo maz Policjant zakrawa na komunizm!! i bezmózgowie,obojętnie kto by to napisał.Miec auto to nie wszystko,trzeba jeszcze umieć go używać.Pozdrawiam.
PaniPolka
PaniPolka 17.04.2017, 11:45
Mój mąż jest Policjantem i możecie mi naskoczyć zawistne ludki - pieszochody polskie...