Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Za wzorową służbę awanse dla sztumskich policjantów – 30.05.2017

Za wzorową służbę awanse dla sztumskich policjantów – 30.05.2017 fot. KPP Sztum
W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie odbyła się uroczystość z okazji wyróżnienia policjantów i awansowania na wyższe stanowiska służbowe. Podczas uroczystej zbiórki wyróżniający się w służbie policjanci odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie mł. insp. Tomasza Czai nagrody motywacyjne.

 W świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody wyróżniającym się policjantom. W czasie uroczystej zbiórki funkcjonariuszom za wzorowe wykonywanie czynności służbowych i zaangażowanie w codziennej służbie Komendant Powiatowy Policji w Sztumie mł. insp. Tomasz Czaja wręczył nagrody motywacyjne.

 

Rozkazy o awansie na stanowisko służbowe odebrali: - aspirant sztabowy Krzysztof Kądziela, który otrzymał awans na Zastępcę Naczelnika Wydziału Kryminalnego, - aspirant sztabowy Dariusz Warchoł, który otrzymał awans na stanowisko dyżurnego Zespołu Dyżurnych Wydziału Prewencji.

 

W szczególny sposób została uhonorowana mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, która, w czasie wolnym od służby, profesjonalnie udzieliła pomocy przedmedycznej osobie w potrzebie.

 

KPP Sztum

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.