Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sześć osób trafiło do szpitala. Trzy wypadki drogowe i kolizja. Weekendowy raport Komendy Powiatowej Policji w Sztumie – 19.06.2017

  • Wydanie nr 226/2020
  • 19 czerwca 2017, 15:06
  • RZECZNIK PRASOWY KPP SZTUM mł.asp. KAROLINA GASTOŁ-ZAWICKA
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Na drogach powiatu sztumskiego doszło do 3 wypadków drogowych i jednej kolizji. Sześć osób trafiło do szpitala. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne i 1 prawo jazdy. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozwagę.

W weekend policjanci ze sztumskiej drogówki pracowali na miejscu trzech wypadków drogowych i jednej kolizji. Do dwóch wypadków doszło w sobotę. Pierwszy miał miejsce około godz. 15.00 w Przezmarku. Kierujący Audi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. Podróżująca autem pasażerka trafiła do szpitala. Do kolejnego wypadku doszło w Sztumie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 63-letni rowerzysta podczas skręcania w lewo nie upewnił się, że może bezpiecznie przejechać na druga stronę jezdni i zajechał drogę motocykliście. Trzy osoby poszkodowane w tym zdarzeniu z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Sztumscy policjanci pracowali również na miejscu wypadku w Nowcu, gdzie osobowy Volkswagen uderzył w drzewo. Poszkodowana w tym wypadku pasażerka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Tego samego weekendu doszło także do kolizji drogowej w miejscowości Jasna, gdzie kierujący Volkswagenem nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poruszającej przed nim Mazdy.

Śledczy ustalają szczegółowo przyczyny wypadków oraz przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje, ale też innych osób.

RZECZNIK PRASOWY KPP SZTUM mł.asp. KAROLINA GASTOŁ-ZAWICKA
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.