Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

30 czerwca nie będzie zakończenia prac. Nie pojedziemy wszystkimi pasami na starym i nowym moście w Malborku - 29.06.2017

30 czerwca miał być dniem, na który czekają nie tylko mieszkańcy Malborka, turyści, ale i kierowcy z całego kraju. Niestety, ostatnia wymiana nawierzchni na starym moście jednak wpłynie na czas ukończenia inwestycji.

W dniu dzisiejszym, Piotr Michalski rzecznik Gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, rozwiał nasze nadzieje o jutrzejszym końcu gigantycznych korków w Malborku.

Jak czytamy w mailu nadesłanym do naszej redakcji:

„Panie Piotrze,

najprawdopodobniej będzie udostępniony stary most dla ruchu, ale nie będzie to jeszcze organizacja docelowa. Wykonawca sukcesywnie ma ją zmieniać, by dojść do docelowej. Wynika to z ostatnich prac do zrobienia na poboczach i likwidacji przewiązki między jezdniami. Do tego dochodzi konieczność wykonania oznakowania poziomego, które nie może być zrobione na świeżej nawierzchni (a na Al. Rodła pojawiają się trzy pasy ruchu, więc kierowcy byliby zdezorientowani).

Pozdrawiam

Piotr Michalski

Stanowisko ds. komunikacji społecznej

 

Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarła nasza redakcja, czas całkowitego zakończenia budowy mostu przez rzekę Nogat w Malborku wraz z dojazdami w ciągu dróg krajowych nr 22 i 55 to 30 lipca 2017.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
lol
lol 03.07.2017, 08:32
czy jakakolwiek inwestycja w tym krqaju została oddana w terminie?
citizen
citizen 03.07.2017, 21:21 (odpowiedź do lol)
W kraju, może i tak, ale w Malborku... Sikorskiego miała opóźnienie, deptaki fontanny też, Kochanowskiego także...
Malborczyk
Malborczyk 02.07.2017, 14:06
Ktoś niech weźmie za to odpowiedzialność! 2 lata budowy i nie mogą się w terminach wyrobić?! Czy nikt w Urzędach nie przejmuje się tym że takie opóźnienia przynoszą straty finansowe dla miasta? Ilu turystów będzie omijać miasto ze względu na taki dostęp!
Turysta
Turysta 01.07.2017, 08:28
......................czy jest jakaś reakcja Władz miasta, Dyrekcji Muzeum, Izby Turystycznej czy morda w kubeł bo kolesi od kieliszeczka się nie podpierr.dala ?
Młody Polak
Młody Polak 01.07.2017, 08:24
....................jestem bardzo ciekawy jak obecna dobra zmiana zareaguje na ignorancję GDDKiA w Gdańsku w sprawie tej budowy ? Takie numery uchodziły bezkarnie przez 8 lat rządów PO. Od dwóch lat podobno jest inaczej ? Poczekamy zobaczymy.
JA mam dość
JA mam dość 30.06.2017, 20:20
To już chore jest jeżeli wykonawca zakończenie dał na 30 to powinien zapłacić kary ale nie tylko miastu ile kasy poszło na paliwo to już szkoda gadać.Ale gdik to nie interesuje swego czasu jak most na piaski robili zapylali na 3 zmiany a tu teraz 4 ludków i nic się nie działo.Panie Burmistrzu zmienić wykonawce w trybie bezprzetargowym a reszta firm krzaczków niech odda kase za to co i tak nie zrobili.