Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Interwencja z aresztowaniem i narkotykami w tle - 05.07.2017

Sztum. Interwencja z aresztowaniem i narkotykami w tle - 05.07.2017 fot. https://pixabay.com
Zatrzymaniem dwóch mieszkańców Sztumu zakończyła się interwencja w jednym z bloków na terenie miasta. Mundurowi w piwnicy znaleźli i zabezpieczyli narkotyki należące do zatrzymanych mężczyzn. Mieszkańcy Sztumu zostali już przesłuchani. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend dyżurny Komendy Powiatowej w Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z bloków na terenie miasta. Natychmiast w to miejsce skierował policjantów z prewencji. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że hałasy dochodzą z jednej z piwnic, w której siedzi dwóch mężczyzn.

Dziwne zachowanie mieszkańców Sztumu wzbudziło podejrzenie u mundurowych, że mogą się oni znajdować pod działaniem środków odurzających. Przypuszczenia policjantów się potwierdziły. Podczas przeszukania piwnicy policjanci znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana. 30-latek i jego 32-letni kolega zostali zatrzymani. 

Policjanci, zabezpieczone substancje przekażą teraz do szczegółowego badania biegłemu. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających może grozić nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Info : KPP Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.