Wydanie nr 273/2020, Wtorek 29.09.2020
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki - 07.08.2017

Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki - 07.08.2017 fot. 82-200.pl /szlachetnapaczka.pl/
Rusza rekrutacja liderów Szlachetnej Paczki. Organizatorzy szukają osób pełnoletnich, aktywnych z energią do działania. Ludzi szukających wyzwań, których nakręcają kolejne zwycięstwa. Osób z motywacją do rozwoju i chcących podjąć wysiłek. Ludzi ciekawych świata, otwartych na innych, odpowiedzialnych i zaangażowanych w to co robią.

5 dowodów na to, że warto zostać Liderem Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

#1 Możesz zmieniać świat i widzieć konkretne efekty

Radość, gdy widzisz, że obcy dla siebie ludzie stają się przyjaciółmi. Wzruszenie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że dzięki Twojemu wpływowi zmienia się życie kilkuset osób. Duma po wspólnej, ciężkiej pracy, gdy dochodzisz do celu razem z Twoją drużyną. Te emocje Kasia pamięta do dziś. Inni Liderzy i wolontariusze też pamiętają:

#2 Rozwijasz cenne na rynku pracy kompetencje

Rozwój kompetencji, umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, doświadczenie w organizowaniu wydarzeń, praca w grupie, zarządzanie sobą w czasie – jako lider w Paczce i Akademii masz okazję zdobyć liczne cenione na rynku pracy kompetencje.

#3 Poszerzasz swoje horyzonty/ masz realny wpływ na zmianę - to lepsze niż podróże

Wolontariat w Paczce poszerza horyzonty, rozwija i odkrywa przed Tobą świat, o którym nie miałeś pojęcia, musisz uwierzyć, że masz wpływ.

#4 Poznajesz nowych ludzi

I to takich, którzy dzielą Twoje ideały! Przyjaźnie na całe życie, kontakty biznesowe, a nawet… miłość. Tu spotykają się niezwykli ludzie, którzy wspólnie pragną zmieniać świat. Każdy z nich jest inny – różni ich wiek, zainteresowania, miejsce pochodzenia, doświadczenie. Mimo wszystko – a może dzięki temu – tacy wolontariusze są w stanie stworzyć Drużynę, dla której nic nie jest niemożliwe!

#5 Wolontariat to niezapomniane przeżycia

Najpiękniejsze jest to, że zapraszasz do swojego świata innych, a oni zapraszają Ciebie. Przeżywasz zarówno intymne spotkania twarzą w twarz z drugim człowiekiem, jak i wydarzenia z setkami innych wolontariuszy.
Jeśli zainteresowała Cię rola Lidera, nie zwlekaj. Właśnie trwa rekrutacja wolontariuszy do XVII edycji SZLACHETNEJ PACZKI.

Zgłoś się :

 http://www.superw.pl

 

Info i foto : http://82-200.pl oraz http://szlachetnapaczka.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.