Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nagranie z momentu uderzenia pociągu w zwalony wiadukt. Tak należy się zachować w momencie zagrożenia – 29.08.2017

Profesjonalizm i szybka reakcja maszynisty i obsługi konduktorskiej pociągu POLREGIO z Bydgoszczy do Olsztyna uratowały pasażerów przed niebezpieczeństwem groźnej katastrofy w wyniku zderzenia z betonową konstrukcją wiaduktu, który zawalił się chwilę przed nadjeżdżającym pociągiem. POLREGIO opublikowało nagranie z momentu uderzenia.

Na nagraniu można zobaczyć moment natychmiastowego rozpoczęcia procedury awaryjnego hamowania pociągu, który w tym miejscu poruszał się z maksymalną dozwoloną prędkością 100 km/h. Na nagraniu z wnętrza pociągu Bydgoszcz - Olsztyn z 17 sierpnia 2017 r. można zobaczyć moment rozpoczęcia awaryjnego hamowania pociągu i reakcję maszynisty, który wybiegł ze swojej kabiny i ewakuował pasażerów z przedniej części pociągu w miejsce mniej narażone na zderzenie.

Od Marcina Kuchcińskiego, Członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Elżbiety Załuskiej, Dyrektor Oddziału POLREGIO w Olsztynie, maszynista i obsługa konduktorska pociągu otrzymali podziękowania za profesjonalizm i natychmiastową reakcję, które pozwoliły uniknąć poważnej w skutkach katastrofy.

 

Informacja: POLREGIO

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kam
Kam 30.08.2017, 09:55
Mam nadzieję że premię też !?