Wydanie nr 226/2020, Czwartek 13.08.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Radomiła, Hipolit, Sekundyn, Hipolita, Kasjan, Adriana, Helena, Wojbor, Jan, Diana, Radegunda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ukradł kasę fiskalną i ubrania. Grozi mu 10 lat więzienia - 20.09.2017

Ukradł kasę fiskalną i ubrania. Grozi mu 10 lat więzienia - 20.09.2017 fot. KPP Sztum
Kryminalni ze sztumskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem do sklepu, skąd ukradł ubrania i kasę fiskalną z czytnikiem kart. 35-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Na początku sierpnia policjanci zostali zawiadomieni o kradzieży z włamaniem do sklepu odzieżowego w Sztumie. Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca wyważył drzwi wejściowe, a następnie z ukradł skarpety, rajstopy, ubrania oraz kasę fiskalna z czytnikiem do kart .

Mundurowi podjęli intensywne działania zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy tych zdarzeń. Kryminalni analizując sposób działania sprawcy wytypowali 35-letniego mieszkańca Sztumu podejrzanego o te włamania. Śledczy dowiedli, że mieszkaniec Sztumu był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa. 

Usłyszał więc zarzuty działając w warunkach recydywy. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

 

Info : KPP Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.