Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pijany 42-latek zaatakował nożem policjantów! Zobacz nagranie! - 28.09.2017

Pijany 42-latek zaatakował nożem policjantów! Zobacz nagranie! - 28.09.2017 fot. KMP Elbląg
Strzał na ulicy w Elblągu. Młody mężczyzna szedł ulicą i wymachiwał wielkim nożem. Nie pomogły policyjne wezwania. Policjanci musieli użyć ostrej amunicji i oddać strzał ostrzegawczy w powietrze. Dzięki sprawnej interwencji funkcjonariuszy nikt nie odniósł obrażeń. W tej sprawie będzie wniosek o areszt dla agresora. Grozi mu 10 lat więzienia.

28 września 2017 roku około godziny 16.00 przy ulicy Malborskiej w Elblągu doszło do interwencji, w której został zatrzymany 42-letni mężczyzna. Wcześniej dzwonili zaniepokojeni mieszkańcy, którzy widzieli jak chodzi z długim nożem i grozi innym.

Na miejsce przyjechali policjanci. Wezwali mężczyznę do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia ale on w ogóle nie reagował. Zachowywał się nieracjonalnie i agresywnie, jakby był pobudzony. Groził funkcjonariuszom i ratownikowi medycznemu.

Szedł na nich z czterdziestocentymetrowym nożem.  Stwarzał szczególne zagrożenie. Policjanci w końcu sięgnęli po ostrą amunicję. Padł strzał ostrzegawczy w powietrze. Wówczas mężczyzna stanął a policjanci go obezwładnili i zatrzymali. Był pijany. Miał promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze znaleźli przy nim także zawiniątko z amfetaminą (0,39 grama).

Usłyszał dzisiaj zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy oraz ratownika medycznego. Odpowie także za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat wiezienia. Był wcześniej zatrzymywany za pobicie i groźby. Policjanci i prokurator będą w tej sprawie wnioskowali do sądu o areszt dla podejrzanego. 

 

 

Info/ foto/ video : KMP Elbląg

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
g433
g433 06.12.2017, 13:11
Tradycja połączona z nowoczesnością, solidność i fachowość to najkrótsza wizytówka fabryki
John
John 29.09.2017, 19:58
.....................u nas w USA już by stygł !