Wydanie nr 228/2020, Sobota 15.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Napoleon, Maria, Stefan, Arnolf, Arnulf, Trzebiemir, Armida
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pijany 27-latek wszczął awanturę w terminalu lotniska... - 06.01.2018

Pijany 27-latek wszczął awanturę w terminalu lotniska... - 06.01.2018 fot. MOSG
Mandatem 500 zł został ukarany 27-letni mieszkaniec woj. dolnośląskiego, który zakłócał porządek w terminalu gdańskiego lotniska.

Do incydentu doszło 6 stycznia. Pasażer miał odlecieć do Trondheim w Norwegii. W punkcie kontroli bezpieczeństwa nie stosował się jednak do obowiązujących reguł. Pił alkohol, zakłócał porządek, wykrzykiwał wulgaryzmy.

Mówił, że w plecaku ma znaczne ilości narkotyków. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Zespołu Interwencji Specjalnych Placówki Straży Granicznej w Gdańsku, którzy pouczyli mężczyznę o konsekwencjach zakłócania spokoju i skierowali go do pomieszczenia szczegółowej kontroli.

Tam pasażer stwierdził jednak, że „wychodzi”, usiłując popychać funkcjonariusza. Strażnicy graniczni obezwładnili mężczyznę i zbadali go alkomatem. Miał blisko 2,5 promila alkoholu. W jego bagażu nie było ani narkotyków, ani żadnych przedmiotów zabronionych. W związku z agresywnym zachowaniem 27-latek zamiast do samolotu trafił do Pogotowia Socjalnego dla Osób Nietrzeźwych. Dzień później został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.   

 

 

 

Info i foto : MOSG

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.