Wydanie nr 225/2020, Środa 12.08.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Lisewo Malborskie: Wymyśliła nożownika i usłyszała zarzuty – 16.02.2018

Lisewo Malborskie: Wymyśliła nożownika i usłyszała zarzuty – 16.02.2018 fot. Pixabay.com
20- latka, która opowiedziała zmyśloną historię o ataku nożownika w Lisewie Malborskim usłyszała zarzuty.

Jak podało Radio Gdańsk 20- latka przyznała, że sama się zraniła. Za składanie fałszywych zeznań prokurator przedstawił kobiecie zarzuty, a sprawa zakończy się w sądzie. Podejrzana usłyszała zarzuty za składanie fałszywych zeznań oraz zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie. Prokuratura wnioskuje o karę w wysokości 3 tys. złotych.

Kobieta tłumaczyła się trudną sytuacja osobistą
 

Do zmyślonego zdarzenia miało dojść 19 października ubiegłego roku. 20- latka miała zostać zaatakowana podczas biegania przy wałach w Lisewie Malborskim. Zeznania kobiety wywołały dużą reakcję. O sprawie mówiły media ogólnopolskie, sama „poszkodowana” wypowiadała się również dla mediów.

Po zgłoszeniu sprawy na policję zlecono przeprowadzenie badań lekarskich. Ekspertyza wykazała, że osoba trzecia nie mogła dokonać okaleczenia kobiety. Wersja 20-latki się posypała, a biegaczka z poszkodowanej została podejrzaną.

Przed prokuraturą kobieta miała tłumaczyć swoje zachowania trudną sytuacja osobistą. Teraz do swoich racji będzie musiała przekonać sąd.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
niemalże sąsiad ...
niemalże sąsiad ... 16.02.2018, 18:22
....sytuacja kuriozalna i trudna do wytłumaczenia. Dziewczyna rozpieszczana przez ojca tak, jak i reszta rodzeństwa spowodowała wielkie zamieszanie. Policja, helikoptery oraz tabuny śledczych nie wspominając licznych ekip radiowych oraz telewizyjnych przez kilka kolejnych dni "okupowały" moje rodzinne Lisewo. O ile nie żałujemy dziennikarzy w ciągłej pogoni za sensacją i płacących "ofiarom" za wywiady, o tyle uważam za karygodne angażowanie służb działających za nasze pieniądze! Za to powinna zostać zobowiązana do zwrotu kosztów. Pomimo wszystko szkoda m tej dziewczyny...
qwe
qwe 16.02.2018, 16:05
baby jednak maja cos z deklami hahahhahahahaa