Wydanie nr 21/2021, Czwartek 21.01.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Elbląg: „SpoKREWnieni służbą” oddali krew - 01.03.2018

W Elblągu akcja „SpoKREWnieni służbą” organizowana jest przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we współpracy z licznymi służbami mundurowymi, w tym z Policją. Dzisiaj mundurowi oddali 6 litrów i 300 ml krwi. Zbiórka prowadzona jest od 1 marca, czyli Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Policjanci, żołnierze, strażnicy graniczni i nie tylko. Każdy, kto wziął udział w akcji "SpoKREWnieni służbą" i podzielił się swoją krwią z potrzebującymi, nie tylko przyczynił się do uratowania czyjegoś zdrowia i życia, ale oddał też w ten sposób cześć Żołnierzom Wyklętym. Zbiórka prowadzona jest od 1 marca, czyli Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Ma ona na celu złożenie hołdu bohaterom antykomunistycznego podziemia. Patronat nad ogólnopolską akcją objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Minister Obrony Narodowej. Choć zgodnie z nazwą akcji, ma ona mobilizować w tym czasie w głównej mierze mundurowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, by drogocenny dar w postaci własnej krwi, złożyli wszyscy, którzy chcą w ten sposób pomóc innym. Dzisiaj mundurowi oddali 6 litrów i 300 ml krwi. 
 
Zachęcamy wszystkich do podzielenia się życiodajnym płynem!  "SpoKREWnieni służbą" na Warmii i Mazurach

 

 

 

Info i foto : KMP Elbląg

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.