Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski: Zatrzymanie 23-latka pod wpływem narkotyków

Powiat sztumski: Zatrzymanie 23-latka pod wpływem narkotyków fot. KPP Sztum
Policjanci z Komendy powiatowej Policji Sztumie zatrzymali mężczyznę posiadającego twarde narkotyki. 23-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Już niedługo usłyszy zarzuty posiadania narkotyków.

Zatrzymany od co najmniej 24 kwietnia przebywa w areszcie komendy w Sztumie.

 

- Policjanci z sztumskiej komendy zostali zaalarmowani, że przed jednym z bloków na terenie Sztumu młody mężczyzna pali ognisko, co w miastach jest zabronione – relacjonuje asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - Karoli Na miejscu podczas rozmowy z mundurowymi mieszkaniec Sztumu zachowywał się bardzo nerwowo. Szybko okazało co się co było przyczyna takiego zachowania. Policjanci znaleźli przy 23-latku zawiniątko z białym proszkiem. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, ze jest to amfetamina.

 

Policjanci zatrzymali mieszkańca Sztumu i przewieźli go do policyjnego aresztu. Już niebawem zostanie przesłuchany. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie tez za nieostrożne obchodzenie się z ogniem za co kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, grzywny lub nagany.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.