Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ciepłe śniadanie w McDonald’s. McMuffin Jajko i Bekon gratis do porannej kawy!

  • Wydanie nr 194/2020
  • 17 maja 2018, 13:42
  • Ciepłe śniadanie w McDonald’s. McMuffin Jajko i Bekon gratis do porannej kawy!
  • Strefa obywatelska
  • 2 komentarze
Ciepłe śniadanie w McDonald’s. McMuffin Jajko i Bekon gratis do porannej kawy! fot. Ciepłe śniadanie w McDonald’s. McMuffin Jajko i Bekon gratis do porannej kawy!
Już tylko do piątku 18 maja w restauracjach McDonald’s goście będą mieli okazję spróbować kanapki McMuffin Jajko i Bekon zupełnie za darmo! Wystarczy kupić kawę lub herbatę w porze serwowania oferty śniadaniowej, do 10:30 i… już można się cieszyć smakiem ciepłego śniadania. Oferta dostępna w wybranych restauracjach.

McMuffin Jajko i Bekon to połączenie jajka, topionego sera cheddar i świeżo wysmażonego bekonu, podawane w chrupiącej bułce. To idealna opcja dla wielbicieli ciepłych śniadań. Teraz można ją mieć zupełnie za darmo!

 

Co zrobić, aby otrzymać darmową kanapkę? Wystarczy odwiedzić restaurację McDonald’s z ofertą śniadaniową (z wyłączeniem kilku restauracji, których lista dostępna jest na www.mcdonalds.pl),  w dniach od 14 do 18 maja i kupić dowolną kawę bądź herbatę. Promocja jest dostępna w porze serwowania oferty śniadaniowej, od poniedziałku do piątku do godziny 10:30.

 

W przypadku zakupu w kasach McCafé klient otrzyma kupon promocyjny do odbioru kanapki w dowolnej restauracji McDonald’s.

 

Więcej informacji na temat promocji „McMuffin gratis do kawy” można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej www.mcdonalds.pl.

Ciepłe śniadanie w McDonald’s. McMuffin Jajko i Bekon gratis do porannej kawy!
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Strefa obywatelska


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jin
Jin 21.05.2018, 17:36
To pewno promowanie dobrego odzywiania sie. Wysoko energetyczne sniadanko.
Ja
Ja 17.05.2018, 14:55
Fajnie, że jest gratis w Malborskim mcdonalds. Szkoda tylko, że oszczędzają na pozostałcyh produktach. Kawy jest pół kubeczka lodów mcflurry też. Restauracja mocno odbiega od pozostałych.