Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wakacje w mieście? Wakacje z Angielskim!

Niewiele dzieci ma możliwość spędzenia całych wakacji na wsi, nad jeziorem, nad morzem. A my, dorośli, zajęci pracą, zapominamy często, że wakacje, to nie dwa tygodnie urlopu, a dwa najcieplejsze (oby!) miesiące w roku. Jeśli tuż przed końcem roku szkolnego zaczynacie się zastanawiać, co tu zrobić z dziećmi, nadchodzimy z pomocą!

Przedszkolaki zwykle mają zapewnioną opiekę – w lipcu i sierpniu pracuje sporo malborskich przedszkoli, a piękna pogoda sprawia, że maluchy spędzają ten czas w większości na podwórku. Dodatkowo niektóre przedszkola oferują ciekawe zajęcia i letnie atrakcje. Przed problemem stajemy dopiero wtedy, gdy akurat „nasze” przedszkole w czasie wakacji jest zamknięte.

A jak urozmaicić czas uczniowi podstawówki, jeśli my pracujemy, nasz urlop jest krótki, albo (o zgrozo!) nie ma go wcale, opieka babci nie wchodzi w grę, a w domu mamy nudzący się wulkan energii? Wystarczy poszukać wakacyjnych zajęć organizowanych w mieście. Półkolonie i letnie zajęcia mogą być całkiem dobrym rozwiązaniem.

Szkoła językowa Helen Doron w Malborku już od 6 lat organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Podczas zajęć dzieci przede wszystkim…uczą się angielskiego! Brzmi strasznie? Nauka w wakacje? Nic bardziej mylnego, bo intensywny, letni „kurs” to 5 godzin gier, zabaw, zajęć plastycznych, muzycznych, kulinarnych, przyrodniczych i teatralnych dziennie. Nauka angielskiego podczas szalonych zabaw przychodzi wtedy bez najmniejszego wysiłku.

Podczas zajęć nie ma książek, nudnego uzupełniania zadań – dzieciaki używają „żywego” języka, a nad wszystkim czuwają doświadczeni nauczyciele metody Helen Doron, którzy słyną już ze swojej kreatywności i niespożytej energii.

„Na zajęcia uczęszczają uczniowie, którzy biorą udział w naszych lekcjach w roku szkolnym, jak i dzieci, które do tej pory nie uczyły się naszą metodą. Kurs podzielony jest na 4 tygodnie lipca, tak, żeby rodzice mogli dostosować nasze zajęcia do swoich wakacyjnych planów. Każdy tydzień to inny temat, bo wiemy jak różnorodne są zainteresowania dzieci. Do dyspozycji mamy duży ogród, w którym spędzamy większość czasu, a podczas pobytu zapewniamy dzieciom ciepły posiłek. Po 6-latach doświadczenia mogę z pewnością stwierdzić, że zajęcia wakacyjne to ulubiony czas nie tylko uczniów, ale też naszych nauczycieli, bo właśnie wtedy możemy pozwolić sobie na eksperymenty, zabawy z wodą, spacery, gotowanie wraz z dziećmi.”, mówi Martyna Zalewska, dyrektor Centrum Helen Doron Malbork.

Jak widać wakacje nie muszą ograniczać się do przydomowego placu zabaw i kilkudniowego urlopu z rodzicami. Na dodatek mogą w całkiem przyjemny sposób pomóc rozwinąć zdolności naszych dzieci.

Zapisy na wakacyjne zajęcia angielskiego przyjmowane są do końca czerwca, a liczba miejsc jest ograniczona.

Centrum Helen Doron English

 

Centrum w Malborku – ul. Derdowskiego 3

Filia w Prabutach – ul. Mickiewicza 3

Czynne w godzinach: 900 – 1900

tel. 661-925-960

e-mail: malbork@helendoron.pl

kliknij na www - https://helendoron.pl/malbork/kontakt/

Wakacje w mieście? Centrum Helen Doron English
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.