Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Który znak wybrać? Kierowcy w Nowym Stawie mają dużą swobodę. Mistrzowie (nie tylko) parkowania

Który znak wybrać? Kierowcy w Nowym Stawie mają dużą swobodę. Mistrzowie (nie tylko) parkowania fot. osoba anonimowa
Jeden z z widzów przysłał do nas zdjęcia prezentujące oznakowanie przy ul. Mickiewicza w Nowym Stawie. W mailu czytamy „Który znak obowiązuje?” Na zdjęciu widzimy zakaz wjazdu i jednocześnie informacje o ruchu w obu kierunkach. W ciągu ulicy nie można również parkować ale z fotografii wynika, że to jedynie teoria.

- Wysyłam do Państwa zdjęcia z ul. Mickiewicza w Nowym Stawie. Może Wy mi odpowiedzcie, który znak obowiązuje? - pisze autor zdjęć

Obecnie w Nowym Stawie są prowadzone liczne remonty, dlatego jest wprowadzana zmiana organizacja ruchu. Drogowcy zapomnieli jednak, że nowe znaki nie powinny być sprzeczne z wiszącymi do tej pory. Miejmy nadzieje, że to jedynie przeoczenie i sytuacja zostanie uregulowana, gdyż obecnie kierowcy faktycznie są wprowadzani w błąd.

 

 

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!
 
Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres:
 
Fotografie opublikujemy na naszej stronie.  
 
Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."
Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ja
Ja 25.06.2018, 21:30
Na ulicy Kopernika też magiczne na czas remontu zniknął objazd i zagrożenie zawalenia się budynku starej słodowni. Cuda się zdarzają.
ona
ona 25.06.2018, 19:54
Na znaku zakaz wjazdu była przyklejona folia wiec ten znak nie obowiązywał widocznie została ta folia zerwana. Ruch dwustronny owszem obowiązuje i zakaz parkowania tak samo jednakże widać ze mieszkańcy nic sobie z tego nie robią. Tutaj powinna wkroczyć policja karająć wszystkich pokolei jeden mandat i nikt by już nie zaparkowal.
mieszkaniec
mieszkaniec 25.06.2018, 18:07

nikt o niczym nie zapomniał, z powodu remontów w nowym stawie jest zmieniana organizacja ruchu, a jeśli chodzi o ten konkretny przypadek to należy podziękować mieszkańcowi, który to z nudów zerwał czarną folię zakrywającą znak zakazu wjazdu, a mieszkańcom przybić brawo za nieczytanie znaków zakaz parkowania