Wydanie nr 227/2020, Piątek 14.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejne automaty do gry zabezpieczone. Wspólna akcja malborskiej Policji oraz funkcjonariuszy z oddziałów celnych

Kolejne automaty do gry zabezpieczone. Wspólna akcja malborskiej Policji oraz funkcjonariuszy z oddziałów celnych fot. KPP Malbork
Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą oraz funkcjonariusze z Oddziału Celnego w Kwidzynie, Gdyni oraz Elblągu przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu. W malborskich lokalach rozrywkowych mundurowi zabezpieczyli 19 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów do gier. Właścicielom lokalu grozi teraz wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności.

Od ubiegłego tygodnia policjanci wydziału kryminalnego malborskiej komendy, zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami oddziałów celnych w Kwidzynie, Gdyni oraz Elblągu prowadzili na terenie Malborka działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. W trakcie kontroli funkcjonariusze zabezpieczyli wszystkie działające w salonach automaty, ponieważ były one nielegalne wykorzystywane do celów komercyjnych. Łącznie celnicy zabezpieczyli 19 maszyn.

Policjanci przypominają! 

Zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Funkcjonariusze zapowiadają kolejne wspólne działania.

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sidem
Sidem 11.07.2018, 11:15
Tylko czy ktos za to beknie???
Koledzy kolegow nie ukarza...
Krzysiek
Krzysiek 10.07.2018, 15:52
Niech budę na wybickiego za tesco zamkną przy pko i solarium bo wieczorami otwarta i gówniarze po 16 lat grają. Tak samo tą między blokami za mederią - chociaż tam okamerowane lepiej niż w biedronce.
Kitt
Kitt 10.07.2018, 11:30
Pełno tego świństwa na Malborku ... ukrywają i myślą że nikt tego nie widzi ....